Utazás Fórum

Utazás Fórum (http://forum.utazas.hu/)
-   Csevegés (http://forum.utazas.hu/cseveges/)
-   -   Hol töltöd a szilvesztert az idén? (http://forum.utazas.hu/cseveges/180-hol-toeltoed-szilvesztert-az-iden.html)

CubaFiesta 2010-08-07 12:51

Hol töltöd a szilvesztert az idén?
 
Lehet, hogy korainak tűnik, de sokak már most elkezdték kiszemelni a következő helyszínt.

Hol és milyen buli lesz, amit biztosan nem hagysz ki?

Egyáltalán itthon vagy külföldön?

Party, hotel, utca, vagy extrém ötleted van?

CubaFiesta

KeriKe 2010-09-09 12:35

Hm.. kicsit tényleg korai, de valóban nem árt rajta már most gondolkodni, főleg, ha jó nagy bulit akar az ember szervezni ;)

CubaFiesta 2010-09-09 15:11

Idézet:

KeriKe eredeti hozzászólása (Hozzászólás 1108)
Hm.. kicsit tényleg korai, de valóban nem árt rajta már most gondolkodni, főleg, ha jó nagy bulit akar az ember szervezni ;)

Annyira már nem is korai, ha azt vesszük alapul, hogy van olyan szálloda Kubában, ahol már csak az utolsó szabad helyek foglalhatók.

Nálunk is vannak már foglalások, ezenkívül néhányan már a tervezés közepén járnak. Szóval, megéri idejében gondolkodni :)


CubaFiesta

bokker 2010-10-06 11:35

Én őszintén szólva nem vagyok nagy szilveszterünneplő. Ha adódik valami jó házibuli, akkor oda szívesen elmegyek, de nem annyira a szilveszter miatt, mint a társaság miatt. De én nagyon szívesen töltöm otthon is az év utolsó estéjét, az is tud különleges lenni, ha teszünk azért, hogy különleges legyen. Meg persze attól se esek depresszióba, ha átalszom a nagy hacacárét.. :D

tramcrash 2010-11-30 11:53

Én valószínűleg otthon, esetleg valami szolidabb házibuliban. Engem taszít ami ilyenkor az utcákon meg a szórakozóhelyeken megy, meg az egész szilveszteri felhajtást sem értem.. én szívesen elutaznék ilyenkor, és kicsit nyugisabb körülmények közt ünnepelnék, mint ami Pesten zajlik ilyenkor..

kvalcsi 2010-11-30 14:12

Szia tramcrash!

"Én valószínűleg otthon, esetleg valami szolidabb házibuliban. Engem taszít ami ilyenkor az utcákon meg a szórakozóhelyeken megy."Akár én is írhattam volna ezeket a sorokat! Már fiatal koromban sem kedveltem a nagy tömeget, így inkább otthonra szerveztem házibulit a barátainkkal és remek hangulatúra sikeredtek! Ma már inkább kettecskén a párommal köszöntjük az új esztendőt.

harzol 2010-11-30 15:02

Úgy tűnik nem egy bulizós társaság gyűlt itt össze.
Én sem rajongok a tömegért, utcai, vagy szórakozóhelyen töltött szilveszterekért.

Ennek megfelelően otthon szoktunk szilveszterezni, de azért már volt rá példa, hogy egy sípályán (illetve a szálláson természetesen) ért minket az új év.
Megvan a maga hangulata az 1500 méteren, külvilágtól elzárt helyen, néhány hozzánk hasonló vendég társaságában eltöltött szilveszternek is.

bokker 2010-11-30 15:27

Idézet:

harzol eredeti hozzászólása (Hozzászólás 1504)
Ennek megfelelően otthon szoktunk szilveszterezni, de azért már volt rá példa, hogy egy sípályán (illetve a szálláson természetesen) ért minket az új év.
Megvan a maga hangulata az 1500 méteren, külvilágtól elzárt helyen, néhány hozzánk hasonló vendég társaságában eltöltött szilveszternek is.

Hát azért ez nem egy átlagos szilveszter éjszaka, sőőt nagyon jól hangzik. :D

kvalcsi 2010-11-30 16:04

Szia harzol!

"....de azért már volt rá példa, hogy egy sípályán (illetve a szálláson természetesen) ért minket az új év.
Megvan a maga hangulata az 1500 méteren, külvilágtól elzárt helyen, néhány hozzánk hasonló vendég társaságában eltöltött szilveszternek is."

Ez a mondat viszont a fiam szájából is hangozhatott volna. Többször ünnepelte így az új évet!

harzol 2010-11-30 16:13

Hát nálam azért még sajnos nem egy átlag szilveszter, de azon vagyunk, hogy azzá váljon! :)

Hiccs 2010-12-02 13:17

Mi már évek óta gyerekekkel töltjük a Szilvesztert, de most lehetőségünk van kicsit elszakadni, így nagy kutatásban vagyunk :) De sajnos ünnepek miatt is most nem fér bele egy nagyobb kiadás. Ha valakinek van jó belföldi ötlete, megoszthatná :)

Addig is mindenkinek kellemes telet:)

Kosko 2010-12-04 21:27

Idézet:

Hiccs eredeti hozzászólása (Hozzászólás 1518)
Mi már évek óta gyerekekkel töltjük a Szilvesztert, de most lehetőségünk van kicsit elszakadni, így nagy kutatásban vagyunk :) De sajnos ünnepek miatt is most nem fér bele egy nagyobb kiadás. Ha valakinek van jó belföldi ötlete, megoszthatná :)

Addig is mindenkinek kellemes telet:)

Milyen jellegű helyet kerestek?
Magánszállás, panzió program nélkül, netán igazi puccos és vacsorás hotel valami bulival?

Vagy nem is a szálláshely a kérdés?

tramcrash 2011-03-11 15:58

Na igen, újra felmerül a kérdés, új év, új szilveszter, még jó, hogy odébb van eléggé, így annyira nem kell, hogy fájjon miatta a fejem. Persze most ezt képletesen értettem, de utána nyilván a szó legszorosabb értelmében is átélhetem.

András 2011-12-14 08:39

Én nagyon remélem, hogy idén is munkával fog telni a szilveszter és azzal, hogy jó vendéglátó módjára a legteljesebb szolgáltatásokat nyújtom a vendégeim felé :). Na jó, komolyan még nem sok ötletem van, de vagy melózom idén is, vagy barátaimmal befizetünk valami pub vagy étterem szilveszteri műsorára, esetleg, ha úgy alakulnak a dolgok, elmegyünk valahova belföldön panzióba vagy hotelbe, persze csak akkor ha jó programmal szolgálnak.


A pontos idő 07:57 , a GMT +1 időzóna szerint.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.