Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Európa > Magyarország


Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Régi 2010-04-27, 15:54   #1 (permalink)
Hivatásos témaindító
 
Csatlakozott: 09-10-03
Összes hozzászólás: 72
Hírnév szint: 15
Utazás a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Strandok, élményfürdők

Lassan itt van Május 1 és ezzel egy időben elkezdenek nyitni a hazai strandok.
Mostanában minden magára valamit is adó strand élményfürdő névvel ruházza fel magát, így ez a két fogalom szinte szétválaszthatatlan.

Melyik strandot szoktátok felkeresni és mik a tapasztalataitok? Melyik hely az, amit szívesen megnéznétek és melyikre nem mennétek többé?
Az egy medencés kis strandoktól a csúszdaparkkal felszerelt új élményfürdőkig jöhet minden! Beszélgessünk hát kicsit a hazai strandfürdőkről.
Utazás nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-01, 10:00   #2 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-04-15
Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
Rekka a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Valóban jó idő van, de nem tudom ilyenkor ki megy ki a strandra. Még jólesik a meleg!
Majd akkor megyünk, ha már nem tudjuk elviselni a hőséget.

Az árak mindenhol nagyon magasak, strandbelépő egy 4 fős családnak egy vagyon. Mi inkább ezért a természetes vizeket favorizáljuk.
Rekka nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-05-07, 13:21   #3 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 15
KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Mostanra annyira lehűlt az idő, hogy már nem lehet strandra menni. Egyébként Rekka-val értek egyet. Mi is inkább "a természetes vizeket favorizáljuk".
KeriKe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-13, 13:37   #4 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-13
Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
agness.cica a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Igen jó a természetes, de egyrészt nincs is még olyan idő, másrészt ilyen élményfürdőkbe van csúszda, meg mindenféle, gyerekeket érdemes elvinni pl, nagyon tudják élvezni. Meg vannak akciók sokszor, érdemes kihasználni, mi is utaztunk már akár ilyen hétvégi valami és ott van fürdő, meg ilyesmi
agness.cica nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-14, 12:09   #5 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-14
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
gondor.dora a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Áhh lesz még jóidő, lehet hogy énis megvárom gyerekek, aztán majd télen jöhet az "élmény"fürdő
gondor.dora nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-14, 12:17   #6 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-04-15
Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
Rekka a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ti hova jártok strandolni?
Pontosabban járnátok, mert most úgy néz ki egy jódarabig még nem lesz strandidő.
Rekka nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-14, 14:06   #7 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-14
Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
fricci20 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Imádom az Aquaparkokat, bár inkább a külföldieket.
fricci20 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-14, 14:22   #8 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-14
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
gondor.dora a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hát, velencei tó, balaton, ilyesmi. Esetleg római borsodi beach, vagy nemtom mi most a neve
gondor.dora nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-17, 15:45   #9 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-17
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Juci_74 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mi Balatonfüred vagy Balatonlelle környékére szeretünk járni a családdal. Ebben az időben viszont marad a wellness, a legjobb kikapcsolódás esőnapokra. Tegnap Szentendrén jártunk a Vizes Nyolcasban, ami igényes, kellemes hely, és még a gyerekeim is le tudták foglalni magukat az élménymedence körül. Csak ajánlani tudom másoknak is.
Juci_74 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-17, 19:09   #10 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-17
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
korsika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia Juci_74!
A párommal mi is épp Szentendrére készülünk pünkösdkor. Meg tudnád mondani, hogy a wellness részleg élőben is olyan szép és tiszta -e, mint a honlapjukon látható fotókon? Mert már sokszor csalódtam, amikor a gyönyörű képek után silány minőséggel kellett szembesülnöm... ;-( Köszi!

Ja, és fricci20, az Aquaparkokat én is külföldön szeretem-itthon alacsonyabb a színvonal, ráadásul nem is olcsó a belépő!
korsika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 11:58   #11 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-17
Összes hozzászólás: 20
Hírnév szint: 0
DaveeD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.DaveeD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Rövidesen itt a jóidő!

Az ilyen hideg napokra én a meleg vizű strandokat ajánlanám mindenkinek.

Én Gödön lakom, és itt van is egy termálvizes strand, ami még télen is nyitva van, és bátran állíthatom, hogy nagyon különleges élmény egy 35 fokos vizű medencében áztatni magad egy jó hideg sörrel a kezedben, miközben kint hó van a medence partján, és a levegő -15 fokos.

A jó időben pedig irány az élményfürdők. Mivel a mogyoródi aquapark elég közel van hozzánk, így oda szoktunk kijárni. A víz eléggé hideg, de a kánikulában ez még jól is esik. Viszont a csúszdák remek minőségűek, és sok van belőlük. Aki szereti az ilyesfajta kikapcsolódást annak nagyon ajánlom. Remek szórakozás...
DaveeD nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 14:39   #12 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-17
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Juci_74 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

DaveeD, mégis mit jelent a 'rövidesen'? Hetekben mérhető? :-) Persze legyen igazad!

korsika! A wellness részleg nagyon szép és tiszta Szentendrén, érződik hogy nemrég lett kész. Megnéztem én is az ott készült képeket, szerintem élőben még barátságosabb is.

Kellemes úszkálást, pihenést Mindenkinek!
Juci_74 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 15:28   #13 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-17
Összes hozzászólás: 20
Hírnév szint: 0
DaveeD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.DaveeD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Kb két hét, és valószínűleg itt a nyár

Van egy időjárás előrejelző oldal, mi általában elég pontos szokott lenni idokep.hu, és itt az előrejelzés menüpont. Itt találsz 7 napos és 30 napos előrejelzést is.
DaveeD nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 23:41   #14 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-18
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
szita a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Igazad legyen DaveeD már elég a sok csapadékból, Nekem a Zamárdi strand jön be, de lehet azért mert az a megszokott nekünk:-D
szita nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 09:34   #15 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-17
Összes hozzászólás: 20
Hírnév szint: 0
DaveeD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.DaveeD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A balaton se rossz, csak nekem messze van egy csobbanáshoz, viszont itt van a Duna, és hidd el pest fölött nem olyan koszos a vize, mint az ország lejjebbi részeiben. De ha elmész még egy kicsit északabbra Nagymaros vagy szob felé, akkor azt fogod tapasztalni, hogy szinte teljesen átlátszó a vize, és legalább egy méter mélyen lelátni benne. És nagyon szép partrészek és szigetek találhatók.
__________________
Segítség a sikeres fogyókúrához Fogyókúrás módszerek, fórum, receptek, Fogyókúra naplók
DaveeD nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 10:28   #16 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-14
Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
fricci20 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nekeme ezek a strandok nagyon nem higénikusak, de nekem van egy ilyen mániám. Persze ki tudja Aquapark mennyire tiszta...
fricci20 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 10:35   #17 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-17
Összes hozzászólás: 20
Hírnév szint: 0
DaveeD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.DaveeD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Az Aquaparkok tisztaság terén szerintem jobbak mint az átlag strandok, mert modernebb az egész rendszerük a vízkeringetést, és a szűrőket is beleértve, amíg egy strandon ezek lehetnek simán 15-20 évesek is...
__________________
Segítség a sikeres fogyókúrához Fogyókúrás módszerek, fórum, receptek, Fogyókúra naplók
DaveeD nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 12:06   #18 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-13
Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
agness.cica a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Az biztos, hogy a higiéniára nagyon odafigyelnek.
agness.cica nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 12:13   #19 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-19
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Doreszbaba25 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Higénia ide vagy oda, szerintem a természetes vizek, partok feelingjét nem pótolhatja semmilyen mesterséges strand!
Jó, persze azért vannak minimum elvárásaim a tisztasággal kapcsolatban, amit én sem a felszínen lebegő tejeszacskók meg flakonok 1 m2-re eső számával szeretek mérni :-)
Doreszbaba25 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 12:36   #20 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-13
Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
agness.cica a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kinek mi...
agness.cica nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-20, 00:13   #21 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-17
Összes hozzászólás: 20
Hírnév szint: 0
DaveeD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.DaveeD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Doreszbaba25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Higénia ide vagy oda, szerintem a természetes vizek, partok feelingjét nem pótolhatja semmilyen mesterséges strand!
Teljesen egyet értek.

Ott nincs tömeg, és az egész hangulata sokkal jobb és szabadabb, mint a strandoké.

Már nagyon várom, hogy felmelegedjen a duna is, mert szeretek benne úszni. Jó érzés leküzdeni az áramlatot...
__________________
Segítség a sikeres fogyókúrához Fogyókúrás módszerek, fórum, receptek, Fogyókúra naplók
DaveeD nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-20, 11:03   #22 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-14
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
gondor.dora a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nekem a természetes vizek túl hidegek. Úgyhogy inkább meleg vizű strandok aquaparkokba járok.
gondor.dora nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-20, 11:16   #23 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-17
Összes hozzászólás: 20
Hírnév szint: 0
DaveeD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.DaveeD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ha a természetes vizeket hidegnek találod, akkor ajánlom a bányatavakat nyár közepétől, mert ezeknek a vize felmelegszik akár 26-28 fokra is.

De a Balaton és a velencei tó is rendesen fel tud melegedni, ha jó idő van.

Amíg hidegek a vizek, addig lehet menni kajakozni, csak a beborulást kell elkerülni, mert nagyon rosszul tud esni váratlanul a jéghideg víz.

Aki folyók környékén lakik, azoknak is nagyon ajánlok egy kis kajak, vagy kenutúrát, mert nagyon szép érintetlen partszakaszok vannak... Ha meg itt a jó idő akkor ezt egy fürdéssel is egybe lehet kötni.
__________________
Segítség a sikeres fogyókúrához Fogyókúrás módszerek, fórum, receptek, Fogyókúra naplók
DaveeD nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-28, 11:54   #24 (permalink)
Tag
 
bokker logója
 
Csatlakozott: 10-04-14
Összes hozzászólás: 48
Hírnév szint: 0
bokker már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.bokker már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Na nem azért de a 26fokos melegvizet hivják már hugymelegnek nem?
Ellenben a kajak-kenu túrát én is tudom javallani, felső tiszán/mosoni dunán, hihetetlen élmény, főleg csoportosan! Próbáljátok ki!
bokker nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-28, 16:05   #25 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 45
Hírnév szint: 0
Kitty már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kitty már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Én inkább maradok a nyugis balcsinál
Kitty nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-06-01, 12:15   #26 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-14
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
gondor.dora a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ezt nem hiszem el, megint rossz idő van és nem lehet menni az aquaparkba, egyáltalán ilyen időben nyitva van ?
gondor.dora nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-06-01, 12:22   #27 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-14
Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
fricci20 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Fedett, sztem most is lehet menni
fricci20 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-06-01, 13:17   #28 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-14
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
gondor.dora a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

persze h lehet, de ilyen rossz időben kinek van kedve 'fürdőzni'? nekem biztos nem, elég vízzel találkozok míg csak a munkahelyemre beérek..
gondor.dora nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-06-01, 13:30   #29 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-14
Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
fricci20 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hát azért kicsit más, szívesebben füürdök aquaworldbe mint az esőbe, lazulhat az ember.
fricci20 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-06-01, 13:34   #30 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-13
Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
agness.cica a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

az lehet, hogy fedett, de kinek van kedve egyáltalán ilyen időben elindulni ?
agness.cica nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-06-03, 23:12   #31 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-17
Összes hozzászólás: 20
Hírnév szint: 0
DaveeD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.DaveeD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
agness.cica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
az lehet, hogy fedett, de kinek van kedve egyáltalán ilyen időben elindulni ?
Tegnap voltunk strandon

Beültünk a meleg vízbe, a medence mellett a hátizsák tele sörrel, és azt hiszem nem kell részleteznem, hogy a 36 fokos vízben 3-4 sör után már mindenkinek kiemelkedő hangulata volt, és egy cseppet sem zavart, hogy egy órából max 10 percig nem esett az eső

Persze oda, és vissza is kocsival mentünk, úgyhogy volt a strandolásnak egy vesztese is, aki nem ihatott... De már le is van beszélve, hogy legközelebb nem ő vezet
__________________
Segítség a sikeres fogyókúrához Fogyókúrás módszerek, fórum, receptek, Fogyókúra naplók
DaveeD nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-06-16, 15:47   #32 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-25
Összes hozzászólás: 39
Hírnév szint: 0
Gréti már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Gréti már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A hétvégi 35 fokban mi is meglátogattuk a strandot.. Kiskunhalas szélén van egy szép kis tó, ahol horgászni is lehet, és egyik partja kijelölt strand. Egy kis erdő veszi körül, és kilátó is van a partján. Sajnos rengeteg szúnyog volt. A víz fokozatosan mélyül, viszont növények vannak a sekély vízben a talpunk alatt. Még nekem is elég meleg volt a vize, pedig nagyon fagyos vagyok.
Gréti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-07-22, 11:37   #33 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 45
Hírnév szint: 0
Kitty már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kitty már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Mi az Aqua World-ben voltunk most. Nagyon tetszett,jól meg van csinálva az egész fürdő,főleg ez a kupolás dolog. A csúszdák is jók,szóval összességében csak ajánlani tudom, több napot is el tudnék ott tölteni.
Kitty nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-05, 10:31   #34 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 15
KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Kitty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mi az Aqua World-ben voltunk most. Nagyon tetszett,jól meg van csinálva az egész fürdő,főleg ez a kupolás dolog. A csúszdák is jók,szóval összességében csak ajánlani tudom, több napot is el tudnék ott tölteni.
Hát igen ne is mond egyetlen egy baja van a belépő ára... mert az valami pofátlanul őrült drága :S:S
No de majd idén mi is tervezzük, hogy egy napra lemegyünk és pihenünk legalább egy kicsit csak legyen jobb idő, meg kiszámítható nem ilyen változékony borongós :S
KeriKe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-06-22, 12:00   #35 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-06-22
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
thundae a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de mi még kitartunk idén is az élményfürdőzés mellett, amíg tehetjük.
Aki teheti, ránduljon le Győrbe, nekünk nagyon bejött a győri termálfürdő, a kicsik is jól feltalálták magukat, egy családi belépő volt a termálrészre és a Kölyök Strandra is, ugrálóvárral, kézműves-foglalkozással meg testfestéssel, illetve odáig voltak ezekért a Minimax-bábukért is. Én tisztának találtam és az árak is normálisak voltak.
thundae nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-12, 12:01   #36 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-25
Összes hozzászólás: 42
Hírnév szint: 0
Zsófi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Valaki volt Velencén a szabad strandon fürdeni? Egyáltalán lehet, vagy a plaza építése miatt érdemes inkább másik strandot keresni?
Zsófi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-09-21, 15:37   #37 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-09-21
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
lili9 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás fehérvári árpád fürdő

Nemrég volt szerencsém Fehérváron az Árpád fürdőben eltölteni egy kis időt és valami fantasztikus hogy milyen szépen felújították a létesítményt. Kellemes 33-36 fokos melegvizes medencék vannak. Az árban benne van a szauna (infra és finn) és sószoba használat is. Rengeteg fajta kínálat van masszázsból, pedikűr és manikűr is van. Nagyon hangulatos hely úgy hogy melegen ajánlom mindenkinek.
lili9 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-09-22, 16:55   #38 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-09-02
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
nemsan a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Lipót

A Lipóti fürdőbe voltam (mielőtt leégett a büfé), de kellemes élmény volt Gyönyörű fű, programok gyerekeknek, játszótér, csúszdák, szauna (az árban bent van) napvitorlával védett gyermekpancsolók,termálvíz, büfé ( a vízben is!).Nagyon kulturált hely, nyugalom, az egész családnak szuper. Bár az idén már lehet nem aktuális....
nemsan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-09-26, 20:15   #39 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-03
Összes hozzászólás: 87
Hírnév szint: 15
Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Igen, az Árpád fürdőt nagyon szépen felújították, de szerintem elég drága lett. Fehérvári létemre én még nem voltam ott, mert sokáig zárva volt, most meg nem az én pénztárcámhoz szabták. De ami késik, nem múlik!

Idézet:
lili9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nemrég volt szerencsém Fehérváron az Árpád fürdőben eltölteni egy kis időt és valami fantasztikus hogy milyen szépen felújították a létesítményt. Kellemes 33-36 fokos melegvizes medencék vannak. Az árban benne van a szauna (infra és finn) és sószoba használat is. Rengeteg fajta kínálat van masszázsból, pedikűr és manikűr is van. Nagyon hangulatos hely úgy hogy melegen ajánlom mindenkinek.
Edit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-25, 01:23   #40 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 13-03-25
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Murcus a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Utazás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lassan itt van Május 1 és ezzel egy időben elkezdenek nyitni a hazai strandok.
Mostanában minden magára valamit is adó strand élményfürdő névvel ruházza fel magát, így ez a két fogalom szinte szétválaszthatatlan.

Melyik strandot szoktátok felkeresni és mik a tapasztalataitok? Melyik hely az, amit szívesen megnéznétek és melyikre nem mennétek többé?
Az egy medencés kis strandoktól a csúszdaparkkal felszerelt új élményfürdőkig jöhet minden! Beszélgessünk hát kicsit a hazai strandfürdőkről.
Bük-fürdőre érdemes menni szerintem, mi oda szoktunk menni. Télen pár napra, nyáron meg egy hétre, ha tehetjük. A Fény Ház Vendégházban szoktunk megszállni, szeretjük a helyet nagyon. A strand jó, mert v an termál víza, meg gyerek medencék is.
Murcus nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-04, 11:28   #41 (permalink)
Új tag
 
Miskolci logója
 
Csatlakozott: 13-06-18
Összes hozzászólás: 17
Hírnév szint: 0
Miskolci a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nemsokára nyílik a Miskolci Selyemréti Strand, mindekinek ajánlom, nagyon jó lesz, jöjjetek bátran Miskolc vár.
Miskolci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2021-05-19, 16:32   #42 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 21-05-19
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
rezsimester.hu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Már 330+ Sziasztok!
Pár hét múlva lassan lehet majd strandolni, fürdőzni. Létrehoztam egy szerkeszthető táblázatot, ahová mindenki beírhatja kedvenc strandját, ismert szabadstrandját, fürdőjét. Így lehetővé válhat, hogy a korlátozások ellenére is tudjunk változatos helyekre könnyen menni. Kérlek, írjátok be az általatok ismert és kedvelt helyeket, hogy az idei nyarunk is vidáman és kellemesen teljen. És osszátok meg mindenkinek! Köszönöm! https://docs.google.com/spreadsheets...oRGLkKvg#gid=0
rezsimester.hu nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
csúszdapark, élményfürdő, fürdő, strand, strandfürdő

« Bükk-hegység | - »


Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 
Téma eszközök Keresés ebben a témában
Keresés ebben a témában:

Részletes keresés
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva



A pontos idő 20:42 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.