Utazás Fórum
Utazás Fórum
>
Európa
>
Kelet-Európa
>
Oroszország
Szentpétervár
Becenév
Emlékezzem rád?
Jelszó
Regisztráció
Súgó
Közösség
Naptár
Mai hozzászólások
Keresés
Közösségi linkek
Képek & Albumok
Taglista
Keresés a fórumokban
Témák megjelenítése
Hozzászólások megjelenítése
Címke keresés
Részletes keresés
Ugrás erre az oldalra...
LinkBack
Téma eszközök
Keresés ebben a témában
Megjelenítési módok
Prev
Next
2013-07-12, 13:42
#
3
(
permalink
)
Lukrecia58
Új tag
Csatlakozott: 13-07-12
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint:
0
Én már régóta gondolkodom rajta,hogy meg kéne látogatni azt a gyönyörű részt is,csak nem jött még össze jelentkező barát. Egyedül azért nem indulnék neki.
Címkék
Leningrád
,
Oroszország
,
Petrográd
,
Szentpétervár
«
Oroszország turistaként
| -
»
Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1
(0 tag és 1 látogató)
Téma eszközök
Nyomtatható verzió megjelenítése
Küldd el ezt a lapot e-mailben
Megjelenítési módok
Átkapcsolás egyenes módra
Átkapcsolás hibrid módra
Rétegezett mód
Keresés ebben a témában
Részletes keresés
Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást
BB code
is
bekapcsolva
Pofik
bekapcsolva
Az
[IMG]
kód
bekapcsolva
A HTML kód
kikapcsolva
Trackbacks
bekapcsolva
Pingbacks
bekapcsolva
Refbacks
bekapcsolva
Fórum szabályok
A pontos idő
12:34
, a GMT +1 időzóna szerint.
Írjál nekünk!
-
Utazás Fórum
-
Adatvédelmi nyilatkozat
-
Médiaajánlat
-
Ugrás a tetejére
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
LinkBack
LinkBack URL
About LinkBacks