![]() |
Madrid
Beszélgessünk kicsit Maridról is, a Spanyol fővárosról.
Korábban talán kevesebben utaztak ide hazánkból a nagy távolság és a tengerparttól való távolsága miatt, de mára a fapados légitársaságoknak hála akár egy hosszú hétvégére is megéri kiugrani. Rengeteg látnivaló, de akár a Real Madrid is lehet csábító. Te jártál már Madridban? |
Jártam!
Nem volt vele szerencsém. Esett az eső egy csomót, így a múzeumokat jártuk. Toledó viszont tetszett és nincs messze. |
Mi is jártunk már Madridban. Kifejezetten olcsón meg lehetett úszni, mert alig fizettünk valahova belépőjegyet és a kaja sem olyan drága. A repülőtérről például 2 euróért vitt be a Metró a városba, aminél én még csak többet fizettem Európa fővárosaiban ugyanezért.
Mondjuk a templomokból egy idő után nekem kezdett elegem lenni, de azért kezdetben érdekes volt. Madrid ilyen, mármint sok olyan templom van, amit érdemes megnézni. |
Én egyszer voltam Madridban, mikor Tenerifére mentünk átszállással. Egy éjszakát Madridban töltöttünk, de rám nem volt nagy hatással a város. Persze, ha tovább lettem volna ott, akkor lehet, hogy máshogy vélekednék most.
|
Én is voltam már, többször is, legutoljára sajnos csak átutazóban. Teneriffére utaztunk a barátaimmal.
|
Voltam, fél éve, télen... Gyönyörű hely, érdemes télen menni, mert akkor nincs túl meleg, viszont a nap süt :) Nagyon tudom ajánlani a Bornemissza múzeumot, illetve a vasútállomást a botanikus kerttel, elképesztő....
|
Teneriffére utaztunk a barátaimmal. Mondjuk a templomokból egy idő után nekem kezdett elegem lenni, de azért kezdetben érdekes volt. Madrid ilyen, mármint sok olyan templom van, amit érdemes megnézni. Én is voltam már, többször is, legutoljára sajnos csak átutazóban....!!! ;):);):)
|
Én egyszer voltam Madridban, mikor Tenerifére mentünk átszállással.
|
Jártam :) nagyon szép volt, tényleg a Prado, az utcák, szép és tiszta város. AZ egyetlen gond a reptérről való bejutás volt, de végül megoldottuk! :)
|
A pontos idő 18:51 , a GMT +1 időzóna szerint. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.