Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Kötetlen > Csevegés
Regisztráció Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés


 
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Prev Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Next
Régi 2011-12-14, 08:36   #2 (permalink)
Új tag
 
András logója
 
Csatlakozott: 11-12-14
Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
András már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.András már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ilyen esetben főként éttermet kellene keresned, de abból is a régi francia hagyományokra épülőt, "cabaret" - kabaré szerűt, ahol az ember békésen elüldögélhetett egész nap és szórakoztatták. Sajnos ez a fajta már már kihalt, Pesten vagy környékén nehezen fogsz ilyet találni. Viszont, nagyjából mindegyik szórakozóhely nyitva lesz szilveszterkor, talán valami nagy étterem-pub-ot kéne keresned, ott egészen jó bulik szoktak lenni év közben is, hátha elő tudnak rukkolni valamivel szilveszterre.
__________________
Üdvözlettel, Ács András - Rangadó Fogadó Grill & Rendezvénykert - Zamárdi
András nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
 

Címkék
szilveszter



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva



A pontos idő 07:52 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.