Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Az utazás célja > Hegyek, völgyek
Regisztráció Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés


Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Régi 2010-12-13, 12:07   #1 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-11-24
Összes hozzászólás: 51
Hírnév szint: 15
sorszan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.sorszan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Falmászás illetve boulder

Sziasztok.

Gondoltam nyitok egy ilyen topikot ahol össze lehetne gyűjteni hogy ki hova jár falat mászni illetve boulderezni. Nem csak az itthoniakra vagyok kíváncsi de a külföldi helyekre is. Esetleg lehetne kisebb élménybeszámolókat tartani képekkel. Én még kezdő mászó vagyok, de nagyon kimennék már külföldi helyekre is, mert amilyen videókat láttam, hát beindítja az embereket Én itthon(Budapesten) az Ujjerő-t szeretem, családias a hangulat, jó fejek az emberek és a terem is jó + sűrűn változik a pálya...!
sorszan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-16, 12:11   #2 (permalink)
Szenior tag
 
Csatlakozott: 09-10-10
Összes hozzászólás: 339
Hírnév szint: 15
traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Milyen konstrukcióban lehet ezt művelni?
Egyszeri belépő nagyságrendileg mennyi?

Aki gyakran jár annak mennyibe kerül?

Bocs, a sok anyagias kérdés miatt, de már rég gondolkozom azon, hogy ki kellene próbálni.

Ja és még valami. Akinek nincs felszerelése annak adnak kölcsön?
traveller nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-02-14, 12:12   #3 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 15
KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Én elég sokat járok mászni, átlagosan nézve olyan 1000Ft a belép, de ezzel ott lehetsz egész nap, de ember legyen a talpán aki azt bírja Aki többet jár annak érdemes bérletet venni, de ez mindenhol más. A bérlés is megoldott, szóval lehet bérelni, cipőt, beülőt, ziát...de van ahol ezeket a belépőért adják, kivétel a cipő.

Érdemes kipróbálni ezt a sportot, könnyen rá lehet kapni
KeriKe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-16, 13:37   #4 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-02-16
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Lisbon a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás sorszan

Szia Sorszannak szántam bocsi,-)) ! Üdvözöllek a mászók táborában. Az Ujjerőben is segítséget kapsz, ha külföldre szeretnél menni, gondolom Vörös Tomiék is szerveznek utakat.
Paklenicát ( Horváto.) Rax ( Ausztria ) és Arco ( Olaszo) vagy Dolomotok Cortina...tudom ajánlani és egy jó tanács, ha még nem régen mászol mindenképpen tapasztalt mászókkal menj ki először! Jó mászást! Lisbon

Utoljára módosítva: Lisbon által : 2011-02-16 13:39 Oka: más cím
Lisbon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-23, 15:06   #5 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-11-24
Összes hozzászólás: 51
Hírnév szint: 15
sorszan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.sorszan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Köszönöm szépen a segítséget és a javaslatokat. Meg sem fordult a fejemben hogy úgy vágjak neki hogy nincs velem tapasztalt mászó! Itt nagyon fontos a biztonság. Most sajnos egy ideje nem voltam...mert a főiskola kicsit sűrű volt...de nyáron végig lent leszek
sorszan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-31, 17:31   #6 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-03
Összes hozzászólás: 87
Hírnév szint: 15
Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Magyarországon Tatabányán, a Turulnál jártam sziklát mászni, és Csókakőn, a vár mellett. A Bükkben, Lillafüredtől nem messze is nagyon jó mászóparadicsomok vannak, de itt csak nézelődtem. Külföldön is csak kiránduláskor láttunk mászókat a Paklenica Nemzeti Parkban. Hát az valami csodálatos volt. Akármerre néztünk, emberek lógtak a sziklákon, a leghihetetlenebb helyeken, és magasságokban. Szinte kedvem lett volna újrakezdeni a sziklamászást.
Edit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-09, 15:41   #7 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 15-06-09
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Zsuzsi0318 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Tudja valaki esetleg, hogy Egerben lehet-e boulderezni?

Előre is köszönöm a segítséget!
Zsuzsi0318 nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
boulder, falmászás, itthon, külföldön



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva



A pontos idő 03:54 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.