Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Európa > Magyarország


Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Régi 2010-05-07, 13:27   #1 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 15
KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Kalandparkok

Nem volt még ilyen pedig nagy szükségem lett volna rá. Május elején a nagyhideghegyi kalandparkban voltunk. Sok keresgélés után találtunk erre, akkor jó lett volna egy fórum, ami erről szól.

A park jó volt nagyon, bár a hegyre felmászás többet kivett, mint a fenti cécó. Lehet, hogy nekem voltak nagyok az elvárásaim, de 2 kivételével nem igazán dolgoztatott meg. Azt hittem kikészít, de inkább felfrissített.

Ettől függetlenül ajánlom, mert jó nap volt, a srác is rendes többször is mehettünk
KeriKe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-07, 14:04   #2 (permalink)
Adminisztrátor
 
Csatlakozott: 09-10-01
Összes hozzászólás: 107
Hírnév szint: 10
harzol a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ilyen kötélpályás kalandparkban már én is voltam.
Céges csapatépítés gyanánt mentünk el Csillebércre az ottani kalandpályára. Az első egy-két kötélpálya tényleg bemelegítés volt, de azokon jókat röhögtünk egymáson. A harmadikon már volt aki lekéredzkedett, én pedig a negyedik végét vártam már, mint a megváltást.
Színkódosak a kötélpályák, mint a sípályák és én még tán csak a pirosig jutottam, mikor kezdtem elkészülni az erőmmel.
Vannak pályák, melyek csak ügyességet és némi merészséget igényelnek, de van olyan is, amihez erő kell.

Szóval ha arra vágysz, hogy kikészülj, akkor minden bizonnyal Csillebércen megkapod.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-05-07, 15:34   #3 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 15
KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Köszi hallottam már ilyen színkódos megoldásról, nekem is így mesélték, hogy fekete volt a legdurvább ha jól emlékszem. Ezt a Csillebércet megnézem. Igazából az volt hozzánk akkor legközelebb azért mentünk oda, meg hát benne volt egy másfél, két órás túra is amíg feljutottunk. Ha valaki erre vágyik menjen oda.
KeriKe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-10, 13:05   #4 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-11-24
Összes hozzászólás: 58
Hírnév szint: 15
tramcrash már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tramcrash már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Mi SobriJóskában voltunk
Az nagyon nagy terület és rengeteg csúszás van. Ez a színkódos dolog volt ott is.
tramcrash nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 12:19   #5 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-19
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Doreszbaba25 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Színkód van a sátoraljaújhelyi kalandparkban is, szerintem nagyon szuper kis pálya! A vidék, a kilátás a hegyről pedig mesés!
Doreszbaba25 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-06-23, 11:10   #6 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-06-23
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
hajnu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Oxygen Adrenalin KAlandpar - Sástó

Mi pár hete voltunk a Mátrában, Sástó fölött a kalandparkban (http://www.adrenalin-park.hu) a gyerekekkel. Nagyon tetszett, főleg azért, mert a 2 éves kisfiamnak is volt mit csinálnia a játszótéren, illetve a játszóházban. A játszóház nemrég épült, mindenféle játék van benne, kicsiknek, nagyobbaknak. De a legjobban a bobozást élvezték, egyáltalán nem féltek, pedig először ültek bobon.
Klassz nap volt, visszamegyünk még! (Üdülési csekkel is lehet fizetni, mi ezt a lehetőséget használtuk ki.)
hajnu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-07-16, 17:43   #7 (permalink)
Tag
 
bokker logója
 
Csatlakozott: 10-04-14
Összes hozzászólás: 48
Hírnév szint: 0
bokker már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.bokker már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Én ott lakok tőle nem messze de 2x ha voltam. Hallottam hogy vannak változások de nem voltam azóta fent. A bob az tényleg jó, én nem szoktam fékezni csak a legvégén
bokker nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-07-26, 11:44   #8 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-11-24
Összes hozzászólás: 51
Hírnév szint: 15
sorszan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.sorszan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
hajnu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mi pár hete voltunk a Mátrában, Sástó fölött a kalandparkban (http://www.adrenalin-park.hu) a gyerekekkel. Nagyon tetszett, főleg azért, mert a 2 éves kisfiamnak is volt mit csinálnia a játszótéren, illetve a játszóházban. A játszóház nemrég épült, mindenféle játék van benne, kicsiknek, nagyobbaknak. De a legjobban a bobozást élvezték, egyáltalán nem féltek, pedig először ültek bobon.
Klassz nap volt, visszamegyünk még! (Üdülési csekkel is lehet fizetni, mi ezt a lehetőséget használtuk ki.)
Megnéztem az általad betett park oldalát... én nem pont ilyen parkot keresek, hanem olyat ahol különböző akadálypályák vannak... Nem tud nekem valaki egy ilyet javasolni ami azért meg is éri az árát.
sorszan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-10-19, 14:33   #9 (permalink)
Tag
 
Hiccs logója
 
Csatlakozott: 10-04-27
Összes hozzászólás: 55
Hírnév szint: 14
Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Az ilyen akadálypályás dolog engem is érdekelne. ZMNE-k van ilyen pályája de az nem biztos hogy civileknek nyitva van...
Hiccs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-30, 13:16   #10 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-11-24
Összes hozzászólás: 58
Hírnév szint: 15
tramcrash már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tramcrash már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Már régóta tervezem én is, hogy összecsődítem a barátokat és elmegyünk Csillebércre a kalandparkba.. persze megint tél van, amikor úgysem vállalna be senki ilyen szabadtéri programot.. az adrenalin-parkról is hallottam, bár az kicsit messze van, de gyerekes ismerőseim mondták, hogy a 2 évestől a 40 évesig mindenki iszonyú jól érezte ott magát.
tramcrash nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-04, 22:21   #11 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-12-04
Összes hozzászólás: 18
Hírnév szint: 0
Kosko a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ilyenkor nyitva sincsenek ezek a kalandpályák, kötélpályák.
Illetve elég időjárás függő, de havas-jeges időben egészen biztosan zárva vannak.
Kosko nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-18, 13:39   #12 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 15
KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nyáron biztos hogy megint beiktatunk valami kalandparkos dolgot. Balatonon most viszonylag sokat leszünk, így biztos hogy azon a környéken fogunk keresni valamit. Fűzfőn van egy serpakalandpark ahogy néztem elég jó Ott volt már valaki?
KeriKe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-18, 16:54   #13 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 09-11-03
Összes hozzászólás: 23
Hírnév szint: 0
szigetan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.szigetan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sosem voltam még kalandparkba, de most szülinapomra ezt szeretném. Melyik a legjobb?? A távolság nem számít, ha tényleg jó hely!!
szigetan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-25, 17:04   #14 (permalink)
Tag
 
bokker logója
 
Csatlakozott: 10-04-14
Összes hozzászólás: 48
Hírnév szint: 0
bokker már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.bokker már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nekem még nem volt részem ilyen élményben de a baráti társasággal szeretnénk bevállalni egyet. Helytől függetlenül itthon szerintetek melyik a leg színvonalasabb?
bokker nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-20, 10:54   #15 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-04-19
Összes hozzászólás: 10
Hírnév szint: 0
Adryka83 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia!

Mi nemrég voltunk Zamárdiban. Voltam 1-2 kalandparkban már, de ami ott van az nekem nagyon bejött. Szerintem érdemes megnézned!
Adryka83 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-20, 14:00   #16 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-04-19
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
GálJános a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia Adry!

Azt mondod jó hely? Nekem a gurus futár dobott egy szórólapot az ebéd mellé valamelyik nap. Náluk lehet belépőket nyerni ide, csak sokat kell rendelni tőlük. Én meg annyit azért nem szoktam. De szívesen kipróbálnék egy ilyen kalandparkot. Nagyon régen voltam zamárdiban csak arra emlékszem hogy strandoltunk lehet akkor még ez nem volt.
GálJános nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-20, 14:21   #17 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-04-19
Összes hozzászólás: 10
Hírnév szint: 0
Adryka83 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én is úgy értettem, hogy tavaly nyár végén voltunk, de szerintem idén is megyünk, mert nagyon tetszett!

Hát akkor egyél sokat, hátha! ))
Adryka83 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-20, 15:02   #18 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-12-04
Összes hozzászólás: 18
Hírnév szint: 0
Kosko a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Milyen jellegű kalandpark ez a Zamárdiban lévő?

Úgy értem milyen kalandokra van lehetőség? Kötélpálya gondolom van, de azon felül...

Adryka83 írhatnál egy kicsit erről részletesebben is. Köszönöm.
Kosko nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-20, 15:55   #19 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-04-19
Összes hozzászólás: 10
Hírnév szint: 0
Adryka83 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia Kosko!

Vannak kötélpályák, különböző korosztályoknak, másfél kilóméternyi csúszópálya, ahol 1 tó felett csúszol végig, a tavon lehet vízidodzsemezni.
Szerintem nagyon jó!

Ez az oldaluk azt hiszem, itt találsz több infót is:
http://www.zamardikalandpark.hu/
Adryka83 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-20, 17:06   #20 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-12-04
Összes hozzászólás: 18
Hírnév szint: 0
Kosko a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Köszönöm. Jogos, a honlapon fent van minden.
Ez a vizidodzsem valami nagyon egyedi dolog lehet. Mivel hajtod? Tekerni kell, mint a vizibiciklit?
Mert az egy dolog, hogy lövöldözünk, de csak nem egy helyben kell.
Kosko nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-21, 11:02   #21 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-04-19
Összes hozzászólás: 10
Hírnév szint: 0
Adryka83 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A vizidodzsemet mi sem próbáltuk ki, de ha jól láttam, akkor motoros volt.
Teljesen lefárasztottuk magunkat a kötélpályákon, nem maradt energiánk már másra..

De idén mindenképpen ki akarjuk próbálni azt is.
Adryka83 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-30, 14:06   #22 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-07-30
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Ambrusch a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Belföldi kalandparkok

Sziasztok.
Mivel már rengeteg kalandpark van az országban, arra gondoltam, jó lenne egy oldal, ahol az összes kalandpark megtalálható lenne, és egy helyen pártatlan véleményeket, minősítéseket lehetne találni.
Nézzétek meg ezt az oldalt, még fejlődik, de ehhez a ti segítségetekre is segítség van. Ha valki volt egy parkban, és el akarja mondani a véleményét, akkor írhat ide, küldhet e-mailt, vagy a blogon írhat (lesz).
Ambrusch nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-04, 16:34   #23 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-12-04
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
perter198712 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mi a Mecseki Kalandpark-ot látogattuk meg és a gyerekek tényleg nagyon élvezték az egészet! Volt 1-2 dolog, amit én is kipróbáltam, de főként a srácoknak volt nagyon izgi. Szerintem jövőre is elmegyünk
perter198712 nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
kalandpálya, kalandpark, kötélpálya, magyar, Magyarország, vidámpark



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 
Téma eszközök Keresés ebben a témában
Keresés ebben a témában:

Részletes keresés
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva



A pontos idő 03:17 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.