Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Európa > Magyarország


Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Régi 2009-10-06, 09:07   #1 (permalink)
Hivatásos témaindító
 
Csatlakozott: 09-10-03
Összes hozzászólás: 72
Hírnév szint: 15
Utazás a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Balaton

Hazánk legnagyobb taváról és egyben egyik fő turisztikai célpontjáról, a Magyar tengerről indítok most témát. Beszélgessünk a Balatonról és a hozzá kapcsolódó élményeinkről, tapasztalatainkról.
Utazás nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-21, 21:01   #2 (permalink)
Szenior tag
 
Csatlakozott: 09-10-10
Összes hozzászólás: 339
Hírnév szint: 15
traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A Kis-Balaton témát olvasva felmerült bennem, hogy amolyan nosztalgikus balatoni nyaralást kellene csapni idén.

Az elmúlt jó 10 évben csak egy csobbanás erejéig voltam a Balatonon. Most össze lehetne hozni egy hetes nyaralást is.
Gondolkozom a helyszínen, mert Zánka koromból adódóan már kiesett. Valami jó kis nosztalgikus hangulatú hely kellene. Esetleg valakinek ötlet?
traveller nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-01-25, 10:08   #3 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-01-22
Összes hozzászólás: 22
Hírnév szint: 0
Kvacs a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Balatonakarattya van amit megőrzött a régi hangulatából.
Egyébként nem fogsz ugyanolyan hangulatú helyeket találni. Már nem az NDK turisták idejét éljük.

Révfülöp - Badacsony közti részt ajánlom, de egész Tihanyig nagy kedvencem az északi part. Én valami jó kis Zimmer Frei-t szoktam keresni.
Kvacs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-27, 10:35   #4 (permalink)
Szenior tag
 
Csatlakozott: 09-10-10
Összes hozzászólás: 339
Hírnév szint: 15
traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Köszi. Az északi part nekem is szimpatikusabb, mert ott közel vannak a hegyek, így akár egy-két kirándulást is be lehet iktatni a programba. Ráadásul a borászatok is helyben vannak, ami szintén nagy pozitívum.
traveller nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-07-15, 13:44   #5 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-11-24
Összes hozzászólás: 58
Hírnév szint: 15
tramcrash már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tramcrash már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szintén északi part párti vagyok. Badacsony és környéke az egyik legszebb vidék ahol valaha jártam. Finom borok és szép táj, szerintem idén nyáron megint elmegyek mert még csak maximum 2napot töltöttem ott.
tramcrash nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-07-16, 15:37   #6 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-11-24
Összes hozzászólás: 51
Hírnév szint: 15
sorszan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.sorszan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Én is északi partot szeretem jobban, ott kevesebbet kell gyalogolnia az embernek, hogy úszni tudjon.
És persze a hegyek miatt, nincs is jobb, mint egy "kis" túra után csobbanni a Balatonban..
sorszan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-07-16, 15:44   #7 (permalink)
Szenior tag
 
Csatlakozott: 09-10-10
Összes hozzászólás: 339
Hírnév szint: 15
traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Pontosan. Volt, hogy este 8 után értünk vissza a Balaton felvidékről. Majd egész napim kirándulás után. Képzelhetetitek mennyire vártuk már a vizet.
Pedig előtte két nap folyamatosan áztattuk magunkat.
traveller nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-14, 13:04   #8 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 15
KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idén nyáron ti hova mentek, ha mentek a Balatonra? Mi eddig többségében déli parton voltunk mert ott van Siófok, de idén Füred a célpont. Nagyon szép hely, a kikötő is nagyon jó, többször voltunk már ott hajóval. Idén szerencsére sikerült rábeszélnem az ismerősöket hogy oda menjünk. Most nézeget a szállásokat. A többiek azt mondják hogy ne a legolcsóbb helyre menjünk hanem valami igényesebbre...hogyha esetleg tudtok valami ajánlani akkor ne fogjátok vissza magatokat Az élményeket is szívesen fogadom
KeriKe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-14, 15:24   #9 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 45
Hírnév szint: 0
Kitty már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kitty már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Hát ha nem a legolcsóbb helyre akartok menni, akkor nektek pont Siófok kellene
Viccet félretéve nem tudom, hogy mi lehet a jó Füredben...Mi voltunk már párszor az északi parton, de fel akkora bulik sincsenek ott, mint Siófokon. Nekünk az vált be. Mi minden évben elmegyünk pár napra, bulizunk kicsit, mi a legolcsóbb szállásokat vesszük célba. Ráadásul mostanában a Balaton elég felkapott hely lett, szóval nem olcsók a szállások. Mi is gondolkodtunk már abban, hogy valami normálisabb szállást keresünk, de mindig nagyon drágállottuk, üdülési csekkünk nincs, így olcsóbb apartmanokban voltunk.
A hoteleknél pedig nem nagyon találtunk kedvezményeket...jobb híján idén is apartman lesz...
Kitty nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-18, 13:10   #10 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 15
KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Tudom hogy Siófok jó hely buli szempontjából de ott már nagyon sokszor voltunk, most akarunk egy kis változtatást. Elég sok jó szállást találtam + más fórumokon is ajánlottak már, igazából el kell döntenünk hogy melyik ami a legszimpatikusabb. A Marina-t ajánlották eddig a legtöbben. Amúgy nem igaz hogy Füreden nincs buli mert ott a Sundancepark, amit aztán vetekszik Siófokkal...! A Marina-ban amúgy meg van előfoglalási kedvezmény, szóval ezért hajlom én, inkább arra, keress rá ha érdekel. A Balaton mindig is felkapott volt, persze voltak hullámvölgyek, de a tavalyi nyár tapasztalatai azt mutatják hogy nagyon-nagyon sokan mennek le, persze főleg fiatalok. Ti mikor tervezitek az utazást?
KeriKe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-25, 13:48   #11 (permalink)
Tag
 
Hiccs logója
 
Csatlakozott: 10-04-27
Összes hozzászólás: 55
Hírnév szint: 14
Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
KeriKe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tudom hogy Siófok jó hely buli szempontjából de ott már nagyon sokszor voltunk, most akarunk egy kis változtatást. Elég sok jó szállást találtam + más fórumokon is ajánlottak már, igazából el kell döntenünk hogy melyik ami a legszimpatikusabb. A Marina-t ajánlották eddig a legtöbben. Amúgy nem igaz hogy Füreden nincs buli mert ott a Sundancepark, amit aztán vetekszik Siófokkal...! A Marina-ban amúgy meg van előfoglalási kedvezmény, szóval ezért hajlom én, inkább arra, keress rá ha érdekel. A Balaton mindig is felkapott volt, persze voltak hullámvölgyek, de a tavalyi nyár tapasztalatai azt mutatják hogy nagyon-nagyon sokan mennek le, persze főleg fiatalok. Ti mikor tervezitek az utazást?
Én is úgy tervezem, hogy előre foglalnám a szállást, mert akkor szoktak lenni kedvezmények, de eddig még nem találtam meggyőző ajánlatot. Én a Balaton-felvidéket preferálom leginkább, én azt szeretem, főleg Tihany környékét, szóval oda akarok foglalni mindenképpen. De mondjuk az is igaz, hogy még csak február van... ki tudja, hogy kell-e ennyire nagyon előre gondolkozni a nyáron!
Hiccs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-25, 16:52   #12 (permalink)
Tag
 
bokker logója
 
Csatlakozott: 10-04-14
Összes hozzászólás: 48
Hírnév szint: 0
bokker már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.bokker már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Siófok valahogy nálam is elvesztette a varázsát, Soundance bizony kreatív ötlet volt feldobja az amúgy is különleges Füredet. De azért egyetértünk, hogy Zamárdi húzta a legnagyobbat

Egyébként én is mindig jó előre foglalok, olcsóbb is és fix is lehet hozzá kalkulálni
bokker nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-09, 14:28   #13 (permalink)
Tag
 
Hiccs logója
 
Csatlakozott: 10-04-27
Összes hozzászólás: 55
Hírnév szint: 14
Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
bokker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Siófok valahogy nálam is elvesztette a varázsát, Soundance bizony kreatív ötlet volt feldobja az amúgy is különleges Füredet. De azért egyetértünk, hogy Zamárdi húzta a legnagyobbat

Egyébként én is mindig jó előre foglalok, olcsóbb is és fix is lehet hozzá kalkulálni
Azóta bármennyire is hihetetlen már sikerült is előre lefoglalnom a szállást! a Marina hotel lett a kiválasztott egészen pontosan 11ezer Ft/fő/éj ami azért nem rossz tekintettel arra, hogy a Főszezonban Siófokon ennek a dupláját is könnyedén elkérik, és ez All Inclusive... Tehát gyakorlatilag csak arra kell koncentrálni, hogy hogy lehet kikapcsolni a gondokat bajokat arra az időszakra!!!!
Hiccs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-23, 12:52   #14 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 09-11-03
Összes hozzászólás: 23
Hírnév szint: 0
szigetan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.szigetan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

a marinában már mi is megszálltunk szüleimmel, és nagyon megérte. nemrég találtam egy nyereményjátékot, ahol képeket kell feltölteni majd azt díjazzák, vannak elég jó nyeremények is. én beküldtem hátha más is jó jár. http://www.strandfoglalo.hu/jatek/rajz.html
jó pihenést mindenkinek!
szigetan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-23, 16:01   #15 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-11-24
Összes hozzászólás: 51
Hírnév szint: 15
sorszan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.sorszan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ugyan már nekünk is megvan a szállásunk nyárra de ezt meg kell próbálnom Egy bónusz utazás jól jönne Végignéztem a képeket és csak egy-kettő olyat láttam eddig ami igazán jó, legalábbis szerintem. Szóval az embernek még bőven van esélye. Azt viszont nem tudom hogy sorsolás lesz vagy like alapján megy?
sorszan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-26, 18:00   #16 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-06-07
Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
babóca a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idén nyáron kétszer voltam már Balatonon, ez nálam idáig a rekord. A balatonsound nyitónapjára is sikerült kijutnom. Az volt a nyár eddigi legjobb élménye. De még nincs vége azért
babóca nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-27, 15:27   #17 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-04-19
Összes hozzászólás: 10
Hírnév szint: 0
Adryka83 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Az augusztusi szabadságomat szeretném Balatonon tölteni kisebb családi körben
Párom volt már Zamárdiban, oda szeretne menni idén is, én még csak átutazóban voltam. Ismeritek a környéket?
Adryka83 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-27, 16:51   #18 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-06-07
Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
babóca a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Persze, ismerem. A Balatonsound is Zamárdiban van. Szerintem az egyik legjobb választás, gyerekként is nagyon szerettem de máig szívesen járok vissza. Club Aligán töltöttünk egy hetet nővéremékkel ilyen közös családi nyaraláson, tök jól éreztük magunkat szuper volt a víz, a part nagyon szép. Rengeteget úsztunk a balcsiban.
babóca nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-28, 15:48   #19 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-04-19
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
GálJános a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sound az nekem nagyon hangos meg pörgős én egy ideje előnyben részesítem inkább a lájtibb aktív pihenős balcsis helyeket (Pl.: Baltonszemes, Clubaliga)
GálJános nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-28, 16:18   #20 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-06-07
Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
babóca a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mi is úgy jártunk át Soundra, hogy Aligán szálltunk meg. Jó volt így, mert közel van, zamárdihoz, és nagyon nyugis. Az egész napos Soundos őrület után, jó volt 1 kis pihenés, nyugodt szép környezetben.
babóca nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-28, 16:27   #21 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-04-19
Összes hozzászólás: 10
Hírnév szint: 0
Adryka83 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
babóca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mi is úgy jártunk át Soundra, hogy Aligán szálltunk meg. Jó volt így, mert közel van, zamárdihoz, és nagyon nyugis. Az egész napos Soundos őrület után, jó volt 1 kis pihenés, nyugodt szép környezetben.
Aligán is gondolkoztunk, de ott még nem voltunk, hallottuk már több helyről, hogy nagyon szép helyen van a nyaraló övezet. Szétnézünk milyen lehetőségek vannak, köszi a tippeket.
Adryka83 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-29, 09:39   #22 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-25
Összes hozzászólás: 39
Hírnév szint: 0
Gréti már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Gréti már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ha elvonatkoztatunk a Soundról, azért nagyon sok szép strand van még Zamárdin kívül a Balatonon. Nekem a déli parton leginkább Balatonszárszó jött be. Gondozott, igényes szabad strand, tele fákkal. Van homokozó, strandfoci és strandröplabda pálya. A több büfé kínálatában minden benne van, ami csak kellhet. Külön kedvenc, mikor egy bácsi tolja a biciklit, és kiáltozza a "Főtt kukoricát" szlogent.
A déli parton ami nekem nem tetszett, az Balatonboglár strandja. Akkor voltam ott, mikor átúsztam a tavat. Egy szem fa sem volt, ahová a tűző nap elől bújhattam volna. Nem is maradtam ott a szükségesnél tovább.
Az északi part strandjai szerintem a legtöbb helyen nagyon szépek. Nekem itt több kedvencem is van. Balatonfüreden a sétány nagyon szép, Tihanyban az egész környezet. Zánkán a gyerektáborban lehet rendes szállodai szállást vagy sátrazást választani, és az ottani strand is nagyon igényes, szép.

Nekem különösen nagy kedvencem egyébként nincs, mi mindig oda megyünk, ahova a hangulatunk, vagy az időnk engedi.
Gréti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-11, 19:54   #23 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-07-25
Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
fadi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás BalatonMáriaFürdő

Sajna már nincs szezonja a balcsinak, de aki akar menni jövőre mindenképpen figyelmébe ajánlom a címben is említett Balatonmáriafürdőt. Főleg azoknak jó, akik csak egy hosszú hétvégére mennek, de nem hiányolják a nagy szórakozóhelyeket. Itt is vannak elég jó helyek, de disco meg ilyesmi nincs, cserébe vannak nagyon jó éttermek, és a Balaton többi részéhez képest szerintem nagyon olcsó (Lángos 300-500, sör 200-300). És íme pár kép ízelítőnek:
Csatolt kicsinyítések
balaton-mariafuerdo-balaton.jpg   balaton-mariafuerdo-balaton-2.jpg   balaton-mariafuerdo-centrum.jpg   balaton-mariafuerdo-centrum-2.jpg   balaton-mariafuerdo-centrum-3.jpg   balaton-mariafuerdo-platansor.jpg  
fadi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-14, 09:48   #24 (permalink)
Új tag
 
András logója
 
Csatlakozott: 11-12-14
Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
András már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.András már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nagyon tetszenek a képek, amiket feltöltöttél . Igazi balatonos hangulatuk van, szinté érzem a tó illatát a szélben . A témához hozzászólva amúgy: nehéz dió a Balaton. Már a bőség zavara miatt nehéz igazán jó és kellemes szállást találni arrafelé az átlagembernek. Sok tényezőt kell ugye belőni, ár - érték a legfontosabb honfitársaink nagy részének, emellett az se mindegy, hogy milyen messze van a szállás a partról és mennyiért lehet a környéken vásárolni, esetleg enni egy jót. Ezek mind mind fontos tényezők, és nehéz lehet ezek miatt a döntés, mégis azt mondom, a Balatoni nyaralást mindenkinek ki kell próbálni legalább egyszer. Olyan meghatározó élményt nyújthat, ami örökre megmaradhat .
__________________
Üdvözlettel, Ács András - Rangadó Fogadó Grill & Rendezvénykert - Zamárdi
András nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-07, 00:50   #25 (permalink)
Szenior tag
 
Csatlakozott: 10-12-10
Hely: Miskolc
Összes hozzászólás: 260
Hírnév szint: 14
cobranco a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Balatonkör /2011.09.12-16./ két részben, a bringakörút nyomvonalára fókuszálva:





Jó hosszú,úgyhogy lehet jókat szunyókálni alatta.

Van slideshow is:

http://users.atw.hu/cobranco/slidesh...aton_2011.html

Itt a balatoni szezon,tessék menni,a víz is már majdnem 5 fokos.
__________________
Túráim,videók itt: http://cobranco.hu/
cobranco nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-08, 23:53   #26 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 11-01-07
Összes hozzászólás: 51
Hírnév szint: 14
keri már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.keri már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.keri már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.keri már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Heló cobranco !
Nem néztem végig a kis filmeket, csak belenézegettem. Teljesen körbetekertétek a Balatont?
keri nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-09, 17:52   #27 (permalink)
Szenior tag
 
Csatlakozott: 10-12-10
Hely: Miskolc
Összes hozzászólás: 260
Hírnév szint: 14
cobranco a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Yeah...kicsit túl részletes is lett...
__________________
Túráim,videók itt: http://cobranco.hu/
cobranco nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-06-19, 19:23   #28 (permalink)
Új tag
 
Miskolci logója
 
Csatlakozott: 13-06-18
Összes hozzászólás: 17
Hírnév szint: 0
Miskolci a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nagyon szeretem a Balaton, a nyaramat itt fogom tölteni.
A környéken pedi rengeteg szállás van, és szeretném kipróbálni a legjobbakat ha van lehetőségem.
Szerintetek melyik városba érdemes ellátogatni?
Miskolci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-29, 11:45   #29 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 14-04-29
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
zorro a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!
Augusztusban szeretnénk egy kissebb bringás körutat a Balaton körül.Keszthelyről indulnánk Tihanynál vagy Szántódnál át,és vissza.Tud nekem valaki segíteni merre jobb elindulni? Az északi oldalon vagy Keszthelytől lefele? Bármilyen infót szívesen veszek,mert még csak a bringák vannak meg az úthoz,és az elhatározás.!!???
zorro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-16, 16:06   #30 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 14-07-16
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
gezuka a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Bringázásra fel

Én mindenképpen a déli oldalon tekernék indulásnak. Az északi parton odafele többet kellene hegynek tekerni.
De ha már bringázásról beszélünk, nagyon jó kijelölt és kitáblázott útvonal van Keszthely-Hévíz környékén, szóval a Balcsi nyugati csücskénél.
A hévízi tourinformban van is hozzá remek térkép. Mindössze a jelölt útvonalat (pl. H1 - Hévíz 1-es kör), kell követned, és oda érsz vissza ahonnan indultált, tehát nem lehet eltévedni. Eljuthatsz így a Rezi várhoz, de megkerülheted akár a Kis-Balatont is.
gezuka nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
Balaton, fürdés, strand

« Pécs | Őrség »


Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 
Téma eszközök Keresés ebben a témában
Keresés ebben a témában:

Részletes keresés
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva



A pontos idő 01:34 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.