Utazás Fórum

Utazás Fórum (http://forum.utazas.hu/index.php)
-   Románia (http://forum.utazas.hu/forumdisplay.php?f=43)
-   -   Erdély (http://forum.utazas.hu/showthread.php?t=363)

cobranco 2026-06-21 14:30

Déli-Kárpátok...a legtöbb embernél, ha meghallja, a vadság, monumentalitás és a lenyűgöző természet formák ugranak be elsőre. Nem véletlen, a közel 250 km hosszú hegységrendszer rászolgál a hírnevére. A kilenc nagy hegységből és megannyi kistestvérből álló „Erdélyi Alpok” felfedezésével évek óta próbálkozunk, nem egyszerű a történet, főleg, ha az ember mindenre /is/ kíváncsi.
Ezúttal a történelmi Magyarország ezeréves déli határát térképezzük fel, a túrázáson kívül, romantikus gasztroblokk, Ceaucescu elhagyott olympia faluja, táborhely keresés a semmi közepén, napirendi pontok is színesítik a most következő utifilmet...várok mindenkit szeretettel a képernyő elé.

Déli-Kárpátok "foggal-körömmel" 3.rész: "TransKárpátok" /Erdély/ 4K. 2160p
https://www.youtube.com/watch?v=nor3AkMTjyc

Fotók: https://www.facebook.com/media/set/?...6307869&type=3


A pontos idő 08:00 , a GMT +1 időzóna szerint.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.