Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Keresés a fórumokban


Eredmény: 1 - 1 (1) összesen
A keresés 0,00 másodpercig tartott.
Keresés: Hozzászólások ezen tag által:: Norbee
Fórum: Andorra 2010-08-12, 11:02
Válaszok: 5
Olvasás: 12.271
Szerző: Norbee
Mi biztos, hogy imádnánk. Az egyetlen bajunk,...

Mi biztos, hogy imádnánk. Az egyetlen bajunk, hogy nem tudjuk hogyan jutnánk oda.

Pédául ha Barcelonában leszünk, akkor mivel lehet eljutni oda? Főleg, hogy utána esetleg mennénk tovább Párizsba....
Eredmény: 1 - 1 (1) összesen

 

A pontos idő 13:55 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.