Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-09-28, 15:42   #8 (permalink)
Livio
Új tag
 
Csatlakozott: 10-09-28
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Livio a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Gabriel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Belebotlottam egy hirdetésbe, ahol ingyen szállást kínálnak a Kanári-szigetekre, Tenerifére.
Átverést gyanítottam és google segítségével rákerestem. Leesett az állam, mert honlapok tucatjai kínálják ingyen az utazást Tenerife szigetére.
Több hotel, panzió, apartmanház szerepel a kínálatban, rosszat pedig sehol sem írnak, nincsenek rejtett költségek, legalábbis állítják. Csak egy pár órás imsertető meghallgatása kötelező, de nincs vásárlási kötelezettség azon sem.

Túl jól hangzik. Ez az ingyen Tenerife egy kihagyhatatlan ajánlat, vagy egy átverés?
Nem akarom, hogy bepalizzanak, de ha ezzel spórolni tudok és csak az utazás és helyi költőpénzt kell fizetni valóban, akkor kipróbálnánk.

Tud valaki mesélni erről? Van valakinek tapasztalata?
Csak ingyenes repülőjegyekről tudok, amit utazási irodák kinálnak azért, hogy versenyképesek legyenek. A Spanair-nek vannak ilyan fapados charterjáratai és az utazási irodák igen olcsón foglalhatják. Egyébként nem sokba kerül fapadosan egy 5 órás út (Budapest-Tenerife). Annyit a szűk Spanair is gépén ki lehet bírni.
Livio nem elérhető   Válaszol idézettel