Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2009-11-24, 16:05   #29 (permalink)
traveller
Szenior tag
 
Csatlakozott: 09-10-10
Összes hozzászólás: 339
Hírnév szint: 15
traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Fapados kézipoggyász szabályok

Idézet:
sorszan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tudom, hogy mekkora poggyászt lehet vinni, de szerintem nem nagyon foglalkoznak vele! Én egy tele pakolt nagy bőröndöt vittem Rómába és 16-és fél kiló volt! Szóval elég nehéz meghaladni a határt, hacsak nem ólmot szállítasz!
Ezzel csak óvatosan. Nektek szerencsétek volt.
Egyre gyakoribb, hogy megmérik a kézipoggyász méretét (55x40x20 cm), vagy akár a súlyát. Azt sem engedik, hogy az egyetlen táskádon felül akár egy fényképezőt, vagy a Duty Free shopban vásárolt csokikat is felvidd. Ilyenkor kell elpakolni a kabát, nadrág zsebébe, vagy betuszkolni a kézipoggyászba.

Ezért, vagy ha a feladott poggyász meghaladja a 20 (néhol csak 15) kilót kemény pluszpénzeket gombolnak le az emberekről.
RyanAir pl. 30 eurókból szépen kaszál a tájékozatlan utasokon, akik mondjuk egy kis kameratáskát külön vinnének fel a gépre és nem tudják betenni a kézipoggyászba.
traveller nem elérhető   Válaszol idézettel