Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-12-02, 13:05   #12 (permalink)
Hiccs
Tag
 
Hiccs logója
 
Csatlakozott: 10-04-27
Összes hozzászólás: 55
Hírnév szint: 14
Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
bokker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bárcsak az lenne nekem az akadálya egy ilyen útnak, hogy sok időt elvesz. Szerintem egy ilyen utazás Svájcban (mármint az hogy minden este máshol aludjak), valami horribilis összegre rúgna. A tömegközlekedés nagyon drága, persze vannak életkori kedvezmények. Itt megnézheted.
valahol azt olvastam, hogy nagyobb városokban a szállás olyan 160 CHF/éjszaka-ról kezdődnek. Át se merem számolni, hogy ez mennyi forintban, de biztos, hogy egy hetet eltölthetnék Zalakaroson egy 3*-os szállodában.
Itt ajánlották ezt, nézd meg.
Azt veszem észre, hogy nagyon népszerű lett Svájc az emberek körében, már ennyire vége van a válságnak?
Ki lehet azért hozni elég baráti áron, picivel költségesebbre jön csak ki mint mondjuk Ausztria, de az élmény összehasonlíthatatlan! Hidd el nekem egy kicsivel több spórolással felejthetetlen élménye lehet a családnak. A légkör a helyek és a kultúra magával ragadó, de ezt csak akkor érted meg igazán ha átélted.
A játék linket is köszi bár még soha nem nyertünk semmit, de nagyon vágyom vissza. Nekem Svájcból sosem elég
Hiccs nem elérhető   Válaszol idézettel