Téma: Egyiptom
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-05-29, 00:23   #47 (permalink)
AnaMi
Új tag
 
Csatlakozott: 11-01-31
Hely: Cairo- Budapest
Összes hozzászólás: 15
Hírnév szint: 0
AnaMi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Bobita eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mikor először 2004-ben Egyiptomban jártunk, akkor teljesen belebolondultunk. Persze főleg én, mert mindig is lenyűgözött a történelem és a történelmi emlékek.
Ezekből pedig rengeteg van Egyiptomban. Kairó és Alexandria nekem kicsit zsúfolt volt, jobban éreztem magam a sivatagi napokon. Kicsit meleg volt, mert beleválasztottunk a nyárba. Ezt az ilyen típusú utaknál senkinek sem ajánlom, de kibírható volt és az emlékek megszépülnek.
Programon volt a Gizai Piramisok, a Szfinx és tényleg jól elkalauzoltak minket.

Második alkalommal sima tengerparti nyaralás Hurghadában, ami a páromnak volt a vágya. Nem kellett csalódnunk a 4 csillagos szállodában és a Vörös-tengerben sem. Nagyon szuper volt, de nekem kicsit mehetnékem volt. Nem vagyok az a strandon fekvő típus, de a meleg engem is a víz közelében tartott.
Persze azért errefelé is akadt látnivaló, de az első úthoz képest azért nekem maradt hiányérzetem.

Legutóbb tavaly jártunk ebben a csodás országban. Egy Nílusi hajóúton vettünk részt, feszített programmal.
Karnak és Luxor templomok, Királyok völgye és sziklába vájt fáraó sírok. Krokodil nézés sem maradatott ki. Sok-sok minden más, de nekem ezek a legfelejthetetlenebbek. Egyszóval nagyon-nagyon jó volt.

Legközelebb lehet megpróbálkozunk egy egyéni szervezéssel. Volt már valaki így Egyiptomban?
Igen
én csak egyénileg vagyok hajlando menni,, és csak hosszabb időre
olvasd el az írásaimat
AnaMi nem elérhető   Válaszol idézettel