Téma: Csehország
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-07-24, 10:15   #6 (permalink)
Edit
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-03
Összes hozzászólás: 87
Hírnév szint: 15
Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Csehországba én először Prágában jártam, sok mást nem is láttam belőle. Hazafelé álltunk meg pihenni Telc városában, amiről nagyon sok szépet hallottunk. Állítólag a világ legszebb városa. Szerintem nagyon sok gyönyörű város van, így azt nem mondanám, hogy legszebb, de az biztos, hogy nagyon jó volt itt pihenni a hosszú út során. A város nagyon kicsi. Megnézését mi a kastély udvarával kezdtük. Nagyon szép, természetes gondozott parkja van. Tó, patak, kacsák, hatalmas fák, virágzó óriási rododendron bokrok, kiskacsák, minden volt, ami egy parkba kell. Utána tértünk be a tényleges városba. Olyan volt, mintha valami babavárosba, vagy egy film díszletébe csöppentünk volna. Gyönyörű, egymással harmonizáló házak, tiszta lekövezett utcák. És minden meglepően olcsó volt. Egyetlen hátrány az volt, hogy a főtéren nem volt igazán árnyék. Ettünk egy fagyit, sétáltunk egyet, aztán indultunk tovább Magyarországra.
Edit nem elérhető   Válaszol idézettel