Téma: Balaton
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-07-29, 09:39   #22 (permalink)
Gréti
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-25
Összes hozzászólás: 39
Hírnév szint: 0
Gréti már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Gréti már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ha elvonatkoztatunk a Soundról, azért nagyon sok szép strand van még Zamárdin kívül a Balatonon. Nekem a déli parton leginkább Balatonszárszó jött be. Gondozott, igényes szabad strand, tele fákkal. Van homokozó, strandfoci és strandröplabda pálya. A több büfé kínálatában minden benne van, ami csak kellhet. Külön kedvenc, mikor egy bácsi tolja a biciklit, és kiáltozza a "Főtt kukoricát" szlogent.
A déli parton ami nekem nem tetszett, az Balatonboglár strandja. Akkor voltam ott, mikor átúsztam a tavat. Egy szem fa sem volt, ahová a tűző nap elől bújhattam volna. Nem is maradtam ott a szükségesnél tovább.
Az északi part strandjai szerintem a legtöbb helyen nagyon szépek. Nekem itt több kedvencem is van. Balatonfüreden a sétány nagyon szép, Tihanyban az egész környezet. Zánkán a gyerektáborban lehet rendes szállodai szállást vagy sátrazást választani, és az ottani strand is nagyon igényes, szép.

Nekem különösen nagy kedvencem egyébként nincs, mi mindig oda megyünk, ahova a hangulatunk, vagy az időnk engedi.
Gréti nem elérhető   Válaszol idézettel