Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-08-05, 10:41   #11 (permalink)
Zsófi
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-25
Összes hozzászólás: 42
Hírnév szint: 0
Zsófi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mi teljesen más irányban jártunk Hollandiában. Nekünk inkább az északi részre volt kedvünk, bár sok minden nem úgy alakult, ahogy szerettem volna. Texel szigetén nagyon bájos kis városok voltak, de semmi extra nem volt bennük. A tengerpart nekem nagyon tetszett, de nagyon hideg volt, így a fürdés eszünkbe sem jutott.Nekem Alkmaar városa nagyon bejött. Mi a sajtpiac napján voltunk ott, amit az útikönyvünk nagyon látványosnak írt le. Tényleg izgalmasnak tűnt kb 5 percig, de igazából nem történt semmi. A városban nincs semmi más látnivaló, de szép és hangulatos. Ugyanez volt a tapasztalatunk Haarlemmel, de ott sajtpiac sincs. Hága nekem egy modern világvárosnak tűnt, ahol szinte semmi nem emlékeztetett a többi holland városra. Ez persze nem baj. A királyi kastély szép volt, de bemenni nem lehetett. Binnenhof és Madurodam viszont gyönyörű, aki Hágában jár, érdemes megnéznie. Mi augusztusban voltunk, de valószínű az egész nyaralás sokkal szebb lett volna áprilisban, amikor nyílnak a tulipánok.
Zsófi nem elérhető   Válaszol idézettel