Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-02-02, 08:23   #90 (permalink)
Kamilla
Új tag
 
Csatlakozott: 12-02-01
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Kamilla a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Itt egy par kep, de ezeket "csak" en csinaltam, nem profi fotos.... Felek, nem tudok nekik cimeket adni, de szerintem igy is erthetoek. Az utolson egy labtorlo van, ami az eskuvonk napjan vart bennunket az ajto elott es nekem nagyon tetszett.
Mivel a mi eskuvonk teljesen alap volt (csak mi ketten, semmi csokor, vendegek, diszites, barmi... meg menyasszonyi ruham sem volt ), ezert arrol nem toltok fel kepeket. Inkabb a kornyekhez es a hotelhez szeretnek kedvet csinalni. Egyebkent nekunk annyira egyszeru volt az eskuvonk, hogy a szervezo holgy mindig kerdezgette, hogy tuti nem akarunk-e valami extrat, mert o ahhoz szokott, hogy lovas szan, meg kis kapolna a hegyen es mindenfele kivansagok. Szoval, aki ezt szeretne, itt azt is lehet.
Csatolt kicsinyítések
kuelfoeldi-eskuevo-img_6784.jpg   kuelfoeldi-eskuevo-img_6791.jpg   kuelfoeldi-eskuevo-img_6795.jpg   kuelfoeldi-eskuevo-img_6856.jpg   kuelfoeldi-eskuevo-img_6861.jpg   kuelfoeldi-eskuevo-img_6901.jpg   kuelfoeldi-eskuevo-img_6993.jpg   kuelfoeldi-eskuevo-img_7031.jpg  
Kamilla nem elérhető   Válaszol idézettel