Téma: Araamu Travel
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-05-04, 13:33   #9 (permalink)
gretuska
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-17
Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
gretuska a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

bodiz, örülök, hogy ilyen jót mulatsz ezen a hitelesség dolgon, képzeld én is, mondjuk nem tudom hogy ha enyém lenne az iroda, akkor is ilyen vicces lenne-e :-D
én azt gondolom ha a fórumon irodaként reklámozol, holott ez nem etikus, az gáz, ha lerohanod az emberkéket, hogy had adjál ajánlatot, de közben úgy teszel, hogy Te segíteni vagy ott, az visszatetsző. Ha azt csinálod, amit TheGoran ír, ha azt mondod 1* írtad ki neved, de minden harmadik posztban ott az iroda, bocsika, nekem nem hiteles.
Ha egy ismerősöd beleszaladt már abba, hogy mit mondasz másról és hogy "kunyerálod" más iroda ajánlatát el, (de azért mondod, nem mondasz másról rosszat) én inkább neki hiszek, szory, mégis csak a barinőm és ismerem. mai világban sztem az utasok jól megnézik a pár csőd után, hogy kit választanak (pláne, ha megégtek nemrég), és mindennek hipp-hopp utána lehet járni, és ezek az előbbeik összeadódnak szépen tudod. aztán beírod az iroda nevét, és mindjárt megtalálod ezt az oldalt, megnézel még pár fórumot, kérdezősködsz is, stb.stb.
én azt gondolom ezekután valóban mosolygós ez a hitelesség kérdés, hát utas szemmel nekem bizti.

én seychelles-n nem látok olyan központokat, éjszakai életet, ahova be lehet menni, meg izgalmas kirándulásokat, táncos estéket stb., ott is sztem uncsi lenne nekünk
üdv, grtska
gretuska nem elérhető   Válaszol idézettel