Téma: Araamu Travel
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-05-05, 13:47   #11 (permalink)
gretuska
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-17
Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
gretuska a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

bodiz,
szóval Te beszélsz nekem a névadásról és incognitóról, aki "Csupa 1-2 hozzászólásos fórumozó futtatja őket, összetéveszthetetlenül hasonló stílusban. Több felhasználót már töröltek is ezek közül. Úgy tűnik egy munkatársuk feladatul kapta hozzászólások írását kamu utasok nevében." (ez idézet volt)? ez most komoly??? :-P naaaaaaaa....
- ha már itt tartunk, egy ilyen fórum pont azért van, hogy a tapasztalatokat kibeszéljék az emberek, hangsúlyozom: a tapasztalatokat. Amikről én írok, az nem véleméy, hanem tények. Ha nem tetszenek a tények, talán nem az utast kéne megróni, s még csak nem is a konkurenciát emlegetni állandóan, mert ez így kicsit nevetségessé tesz tudod... az meg, hogy annyira kampányolnék ellenetek, vicces, mert hogy egy fórumon mertem írni tapasztalatokat. Vagy mindenki fogja be, aki rosszat tapasztalt, ugye? szerintem álneves fórumozóból adminná kéne előlépned mindenhol és akkor cenzúrázhatnád is rögtön a fórumokat, hm?? .-P
Egyébként, a maldív fórum is erre született, tudod, és nem arra, hogy az irodák azt csinálják, amit the goran is ír. (lerohanják őket rögtön privátban) ---apropó, akkor ő is biztos a konkurencia lehet, mert ilyet mert írni??? vagy őt ismered? netán azt is te postoltad? :-D -úgy látom, valamiért az ellen nem tiltakoztál annyira, bár, nehéz is lenne tiltakozni az álnév ellen, ha még alá is írod rendszeresen a posztokat ;-)
Ha annyira kíváncsi vagy rám, írj privibe levelet, van itt olyan lehetőség.
a forgalom meg szép dolog, gratulálok, bár sztem ennek semmi köze a megbízhatósághoz.
grtska
gretuska nem elérhető   Válaszol idézettel