Téma: Araamu Travel
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2013-01-15, 15:31   #18 (permalink)
Debi
Új tag
 
Csatlakozott: 13-01-15
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Debi a hírnévhez vezető út elején jár.
Thumbs up

Sziasztok! Az Araamu Travel Utazási irodáról érdeklődtetek. Én is böngészgettem a fórumokat, hogy utazásunk előtt benyomásokat szerezzek az irodáról. Ezeket ti is olvashattátok. Árajánlatot kértem tőlük, melyre szinte azonnal választ is kaptam. Természetesen rajtuk kívül több utazási irodával is kapcsolatban voltam. A kért ajánlaton kívül más lehetőségeket is küldtek, melyek új irányba terelték eredeti elképzelésünket. Nem tartottam tolakodónak, sőt, inkább udvariasnak és segítőkésznek. Nagyon rugalmasak, felkészültek, úgy éreztem kellő szakmai tapasztalattal és kapcsolattal rendelkeznek. Ha volt személyes tapasztalatuk, azokat megosztották velünk, ha nem volt, azt is őszintén megmondták, és információkat gyűjtöttek a kérdéseinkre vonatkozóan. A legkedvezőbb ajánlatott tőlük kaptuk.
Minden dokumentumot és visszaigazolás időben megkaptunk és az utazás tökéletes volt, minden az előre megbeszéltek szerint történt. Kaptunk kölcsönbe egy víz alatti fényképezőgépet, hogy az élményeinket meg tudjuk örökíteni. Teljesen bizalomra épülve, az átvételről még csak egy papír aláírását sem kérték. Jó kapcsolat alakult ki közöttünk, így szívesen utaznánk az Araamu Travel utazási irodával a későbbiekben is. Az ismerőseimnek is ajánlottam őket, így nektek is csak azt tudom javasolni, vegyétek fel velük a kapcsolatot, nem fogtok csalódni. Jó keresgélést, jó utat!
Debi nem elérhető   Válaszol idézettel