Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2013-08-02, 23:58   #15 (permalink)
Marcsi66
Új tag
 
Csatlakozott: 13-08-02
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Marcsi66 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
valaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tenerifei nyeremény út ! -Tengerszint Kft



Szeretném felvenni a kapcsolatot olyan személyekkel, akik üdülési jogok bemutató előadáson részvettek és sorsolás útján kisorsoltak,
Kanári-szigeteki utazást 2 főre, 8nap, 7 éjszaka szállást és repülőjegyet, amit az előadás után Ingyen át lehetett venni.
Felhívom minden kedves jóhiszemű sorstársam figyelmét, óvakodjanak az ilyen és hasonló Nyereményektől.
Rövid történet a következő:
2010. 01. 23. Exkluzív bemutató, ott megnyertük a fenti utat.
Utána 2x25 ezer Ft feldolgozási díjat kellett elküldeni,
2010. 02. 08.-án jött a kérdőív, ott ki kellett tölteni ki mikor tudna esetlegesen menni a megnyert útra 4 időpontot lehetett bejelölni.
2010.május környékén felhívtam egy adott telefonszámot a Tengerszint Kft-nél, ahol érdeklődtem számíthatunk –e az utazásra az idén , hogy készüljünk, - válasz nem lehet ezt tudni előre üres helyek függvénye az egész. E
Erre 2010. nov. 29.-én érkezik a levél, lehet utazni 2010. december. 10.-én ekkor és most semmi máskor.
Természetesen ilyen rövid idő alatt, hipp-hoppra ezt mi több okból kifolyólag vállalni nem tudtuk.
Kérdésem az volt akkor mi a teendő, hát így akkor buktuk , mert helyet azt még tudnak másikat felajánlani, de a rep.jegy az már a mi költségünk lenne , de amit befizettem 50 ezer, az sem jár vissza.
Ebből a sok elbukott 50 ezerből így telik ingyen nyereményutazásra.
Kérem, aki szintén így járt a Tengerszint Kft. Budapet. Pf 184. -vegye fel velem a kapcsolatot, ezt nem szabad ennyiben hagyni, tegyük meg a jogi lépéseket.
Hasonló szituációban vagyunk, mi is jogi útra vinnénk a problémát. Kérlek írj az e-mailünkre: major6toth@gmail.com
Marcsi66 nem elérhető   Válaszol idézettel