Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2013-09-29, 10:01   #37 (permalink)
borla
Új tag
 
Csatlakozott: 12-03-27
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
borla a hírnévhez vezető út elején jár.
Angry tengerszint kft-átverés

2011 június végén rész vettünk egy, a Tengerszint Kft által szervezett ún. time-share rendszerű üdülést népszerűsítő előadáson, ahol az előadás végén tartott sorsoláson egy Tenerifére szóló repülőjegyes utalványt nyertünk. Befizettük a 2x29000, azaz 58000 Ft feldolgozási díjat, azonban a Kft sürgetésünkre csak majd egy év múlva, 2012 ápr. 16-án küldte el utazási ajánlatát. Befizettük irodájukban 2 fő részére a reptéri illetéket és a félpanziót, azaz 157000 Ft-ot, azonban az utazást nem tudták a jún. 30-i határidőig biztosítani, ezért kértem a befizetett összeg visszafizetését, mire egy újabb ajánlatot küldtek, ezúttal szept. 14. és dec. 31. közötti üdülésre. Miután különféle kifogásokkal ezt sem tudták biztosítani, az utalvány dec. 31-i végleges lejárata miatt 2013. jan. 2-án kértem az összesen befizetett 215000 Ft visszafizetését. 2013 február elején telefonos érdeklődésemre ígéretet kaptam, azonban február végéig sem válaszlevelet, sem a pénzt nem kaptam meg. Ekkor újabb telefonos sürgetés után 2013. febr. 26-án ismét levélben is kértem 15 napon belül a visszafizetést.Válaszlevelükben a befizetési bizonylatok másolatát kérték, amiket azonnal elküldtem, ezúttal márc. 31-et jelölve meg a visszafizetés határidejeként. Erre sem válaszlevél, sem a pénz nem érkezett meg.

Jelenleg bíróságon követelem vissza a pénzemet.

Mindenkit óva intek attól, hogy ezzel a céggel kapcsolatba kerüljön. Kérem azokat, akiket hasonlóan átvertek, a cég elleni további közös fellépés érdekében keressen meg. E-mail: bors47vgmail.com
borla nem elérhető   Válaszol idézettel