Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2015-02-20, 15:51   #6 (permalink)
Noemi1973
Új tag
 
Csatlakozott: 15-02-20
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Noemi1973 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hello,

A figyelmetekbe szeretnék ajánlani egy nagyon szuper szállást Londonban, ahol mar én is többször aludtam 
A szállás közvetlenül a tulajdonosnál van, nagyon szép és minőségi, nagyon jó az egész ház légköre
Az áraik nagyon jók, több féle szoba van, de általában azt hiszem 21-22 GBP körül, ami nagyon olcsó szerencsére  De persze ezt azért jobb tőluk is megkérdezni, mert nem tudom pontosan. Az e-mail címüket megtaláljátok a weboldalukon, általában nagyon hamar válaszolnak a levelekre. www.innlondon.co.uk
Ez a hely azért is tokjó, mert nagyon közel van a belvároshoz, azaz London belvárosa hamar elérhető metróval vagy busszal. A metró is és a busz is nagyon közel van a házhoz, pár perc kényelmes sétára  Ja igen és közben van rengeteg bolt is, szóval hazafelé lehet vásárolni itt is ennivalót, ha szükséges  Nemcsak boltok vannak, hanem meleg ételt is lehet venni, szóval van minden földi jó 
Ugyancsak egy megállóra van a ház Westfield-től, ami az egyik legnagyobb üzletközpont Európában, ott is lehet vásárolgatni  De egyébként a metró közvetlenül a belvárosba, az Oxford Circus-höz és a Picadilly-hez visz, ahol szintén rengeteg menő üzlet van vagy csak simán sétálgatni és nézelődni lehet a színes forgatagban  Karácsonykor, amikor minden ki volt világítva és tele volt utca zenészekkel, hatalmas élmény volt  Bár az utca zenészek mindig ott vannak, szóval nyáron is van mit nézni, imádom London belvárosát  Ja és ugye ott van a Soho is, ami szintén nem egy unalmas hely 
Nekem nagyon jó volt, hogy lehet használni a mindennel felszerelt konyhát, ezzel azért még spórolni is lehet, ha akar az ember, szép az ebédlő és tiszta a fürdőszoba és a szobám is az volt. Ja, meg persze a wifi-t is ingyen lehet használni. Szóval, családias az egész, amit én nagyon szeretek 
A ház tele van antik dolgokkal, szép nyomatokkal London különböző részeiről, így a szállásnak tényleg nagyon barátságos a légköre, nem olyan, mint egy egyen szálloda, egyen szobákkal. Nekem ez azért tetszik különösen, mert műtárgy restaurátor vagyok és imádom az antik dolgokat 
A tulajdonos egy designer és gyűjtő, a felesége pedig festőművész, ami nagyon látszik ezen a rendkívül barátságos házon  Szóval, nagyon kedves, barátságos és személyes az egész, nagyon tetszik 
A tulajdonosok nagyon segítőkészek, ha infó kéne a múzeumokról, vásárlási vagy szórakozási lehetőségekről vagy úgy általában bármiről, ami egy turistának fontos lehet  Viszont a környék nagyon csendes és rendes, ha mondjuk dolgozni akar valaki itt, azt is tud vagy mondjuk kisgyerekkel jönne és fontos a nyugalom. Na, itt az is megvan 
Azt hiszem abban is segíteni tudnak, hogy autóval, kényelmesen ide lehessen jönni a repülőtérről. De ezt azért meg kell tőlük kérdezni.
www.innlondon.co.uk a weboldaluk címe, én ott találtam meg az email címüket és közvetlenül nekik írtam. Merthogy nem igazán lehet őket megtalálni máshogy, pont azért, mert ez ilyen családias dolog, szóval nincsenek fent nagy hirdetési oldalakon. Ezért kell közvetlenül nekik írni és akkor minden információt elmondanak, nagyon kedvesek és segítőkészek ebben is 
Azt gondolom, hogy ez a családias szállás a legjobb, ha Londonba jön valaki egy pár napra és olcsón, de jó helyen akar lakni, de akkor is szuper, mint kezdő szállás, ha esetleg tanulni vagy dolgozni akar valaki Londonban.
Szóval, mindenképpen ajánlom őket, ha egy szuper, kedves és barátságos szállást keresel London egyik legjobb és legbiztonságosabb környékén 
Sok szerencsét és kellemes utazást, kellemes londoni tartózkodást
Noemi1973 nem elérhető   Válaszol idézettel