Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-05-07, 23:25   #7 (permalink)
Tomii
Új tag
 
Csatlakozott: 10-05-07
Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
Tomii a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ez a két sziget ég és föld. Évia majdnem szárazföld, tán még híd is visz rá.

Rodosz ezzel szemben egy igazi nyaralóknak való paradicsom. Én nagyon kellemes 10 napot töltöttem ott el jó 10 éve.
Bulis, fiataloknak való hely, sok látnivalóval. Autóval 1-2 nap alatt körbe lehet járni az egész szigetet, a bérlés nem volt olyan drága. Az utak viszont elég rosszak és a vezetési stílusuk is megvan. Maga Rodosz városa külön napot is megér. Majd ha végigmentek a Lovagok utcáján egész a Nagymesteri palotáig, akkor megtudod miről beszélek! Vannak romok, várfalak egy erőd, sok szép épület. Ha netán máshol keresnétek szállást, akkor éjszaka legalább egyszer nézzétek meg az óvárost.
Strandolásról: Amennyire rémlik van homokos és köves part is. Faliraki például homokos parttal rendelkezik és nekem nagyon tetszett.

Viszont nem volt egy olcsó mulatság. Jártam már Görögországban máshol is, de Rodoszon majd a duplája volt minden. Kivéve a piákat! No az olcsóbb volt, mint itthon.

Hajókázni érdemes elmenni. Mi Symi szigetre tettünk egy kirándulást és nekem nagyon bejött. Biztos sokfelé lehet ilyen hajós kirándulásokat csinálni.
Tomii nem elérhető   Válaszol idézettel