Téma: Tunézia
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-08-03, 21:20   #7 (permalink)
Norbee
Új tag
 
Csatlakozott: 09-10-25
Összes hozzászólás: 16
Hírnév szint: 0
Norbee a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hú, de jó volt.
A sivatagi túrát tudom mindenkinek nagyon javasolni, egy éjszaka sátrazással, napfelkeltével. Meleg ruha legyen nálatok, mert baromi hideg volt a sivatagban éjjel!
Ezen felül még arra érdemes figyelni, hogy az utcán semmi szexuális megnyilatkozást ne tegyetek a párotok irányába. Se egy csók, se egy ölelés.
Nekünk ennyi volt a betartanivaló Tunéziával kapcsolatban. Meleg ruha a sivatagba és önmérséklet az utcára.

Végül Monastir mellett döntöttünk, egy 4 csillagos szállodában laktunk, ami tökéletes volt. Svédasztalnak hála híztam is kicsit.
Rögtön vettünk magunknak burnuszt, de még így is kellett a naptej. A tengeren hatalmas hullámok voltak, ami számomra pozitívum volt.
Ha csak áztatni akartam magam arra ott volt a medence!
A tevegelés szenzációs volt, de mi mégis főleg csak lógattuk a lábunkat. Megnéztünk pár romot, meg ugye a sivatagot. Voltunk pár bazárba, de Tunéziába szerintem nem ezekért megy az ember, hanem azért, hogy a szálloda, tengerpart kényelmét élvezze.
Arról, hogy ez se legyen unalmas az animátorok gondoskodnak.

Amiről még nagyon jókat hallottunk az Djerba szigete. Ha legközelebb Tunéziába megyünk akkor az az utunk oda vezet majd.
Illetve a hegyeket lehetett volna még megnézni, de arról még most se tudok sokat.
Norbee nem elérhető   Válaszol idézettel