Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-08-05, 09:29   #46 (permalink)
KeriKe
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 15
KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
bokker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Imádom ezeket a vidékeket.... visszajött az életkedvem, meg akarok szökni a munkából ááááááááááááá Kár hogy hétvégéig várnom kell vele, meg kár hogy addig nem fogom megnyerni egyik autót sem, még teszthétvégére sem, pedig úgy lenn az igazi, újult erővel, új autóval nekivágni hogy lehet ezeket "behúzni" egyébként??? Hétvégén legyen jó idő! Megtámadom az országot
Ne is mondd.. biztos vagyok benne hogy ott süt a nap, nem ugy mint itt pesten
No de sebaj hétvégére is tervezünk egy balatoni körbebiciklizést! Meg a környéket még megnézzük, biztosan kemény lesz, de viszünk sátrat is, aztán ha más nem akkor sátrazunk kegy éjszakát csak legyen jó idő!!! Úgy hiányzik már a kánikula mindenkinek baja van vele de én kifejezetten szeretem!!!
Azt én sem tudom ezek hogy lehet "kölcsönvenni", de szerintem ez is csak valamilyen nyereményjáték lehet.
Visszatérve a kocsival való nyaralgatásra utazásra, az is nagyon jó móka mi ha külföldre megyünk akkor azt mindig autóval még olcsóbban is jön ki mintha repülnénk vagy ilyesmi. De idehaza szerintem sokkal jobb érzés ha biciklizik az ember, kiszemelsz egy tájegységet és odáig mehetsz kocsival de utána fel a biciklire és lehet tekerni sokkal részletesebben meg mélyebben lehet szemlélődni nem csak úgy felületesen mint autóból, persze az sem rossz, de biciklivel mégis csak közelebb van minden!
KeriKe nem elérhető   Válaszol idézettel