Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Európán kívül > Afrika


Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Régi 2010-03-11, 17:20   #1 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-03-11
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Afreka a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Marokko, Mauritania, Nyugat-Afrika stb.

Mindenkinek, aki Afrikaba keszul...

Jobaratommal tavaly novemberben indultunk Londonbol Fokvarosba, Nyugat-Afrikan keresztul (most eppen Togoban vagyunk).

Ha erdekel a tortenetunk, akkor olvassatok a blogot: www.nomad-adventure.com (magyar beszamolo a lap aljan talalhato, de ha tovabbi kerdeseitek vannak, szivesen valaszolok).

Udv: Reka
Afreka nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-04-23, 22:13   #2 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-01-27
Összes hozzászólás: 9
Hírnév szint: 0
Bobita a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Látom még mindig úton vagytok.

Tudsz olyan országot ajánlani, ami egyszerre biztonságos és egyben mégis sokkal különlegesebb, mint a tömegturizmus által felkapott helyszínek?
Bobita nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-09-03, 10:53   #3 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-03-18
Összes hozzászólás: 16
Hírnév szint: 0
Bomi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Marokkó szerintem ilyen. Igazi luxusutakat kínálnak oda mindehhez képest elfogadható áron.

Casablanca, Marrakech...
Bomi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-10-11, 15:45   #4 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-10-11
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Arnra a hírnévhez vezető út elején jár.
Smile

Sziasztok, Marokkóban voltam áprilisban, szervezett út keretében. Egyedül nem mertem volna kimenni. Megtettünk összesen 4250 km-t, sokat láttunk az országból. A franciák, angolok tehát a nyugati országokból járnak oda osztálykirándulásra, családok hosszú hétvégére. Megnéztük a királyi városokat (Rabat, Fez, Meknes, Marakesh, Cassablanca) voltunk síparadicsomban és a Magasz-Atlasz szurdokai közt. Láttuk a napfelkeltét a sivatagban. Sétáltam agyagból tapasztott városban a sivatag szélén - az ottaniak kijöttek megnézni minket - és oázisban szétnéztünk milyen növényeket termesztenek, milyen öntözési módszereket találnak ki. Az óceán partján pihentünk Agadírban pár napig. Mindenkinek ajánlom aki kiváncsi más kúltúrájára, történelmére, aki szereti megtapasztalni a különlegest. Isteni finom ételeik vannak, felszedtem pár kilót. De tudomásul kell venni, hogy iszlám ország, tiszteletben kell tartani a szokásaikat, elvárásaikat ! Mint mindenhol a világon ott is vigyázni kell az értékeinkre. Mindenhol kaptunk helyi idegenvezetőt. Nagyon barátságosak voltak. Sokkal többet megmutattak az országból mint ami a prospektusban szerepelt. Igaz, hogy a magyar idegenvezetővel is, a helyi buszsofőrrel és a buszkisérővel is 100 %-ban meg voltunk elégedve.
Arnra nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
Afrika, Marokkó, Mauritánia, Nyugat-afrika, Togo



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 
Téma eszközök Keresés ebben a témában
Keresés ebben a témában:

Részletes keresés
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva



A pontos idő 11:12 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.