Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Európa > Észak-Európa > Izland
Regisztráció Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés


Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Régi 2020-01-08, 21:53   #1 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 20-01-08
Hely: Reykjavík, Izland
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
helloizland a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hú... ez így azért erős túlzás. Egyetlen kép sem ad vissza semmit abból, amikor az ember ott van, abban a környezetben, hallja a bálnák légzését, a jéghegyek ropogását, az itt élő emberek kedvességét, az elmondhatatlanul tiszta levegőt és még vég nélkül lehetne sorolni. Ha egy kép mindezt visszaadná senki sem utazna.

Aki utazik, az nagyságrendekkel többet kap. Ha képet nézegetsz, attól nem lesznek élményeid. Még senkit sem hallottam azt mondani, hogy "tavalyelőtt láttam egy fotót egy tengerpartól, életreszóló élmény volt..."

Egyébként meg nem kell fagyoskodni, tény, Izlandon sokkal hidegebb van nyáron, mint amit mi magyarok otthon megszoktunk, viszont a tél a déli és délkeleti részen egyértelműen enyhébb mint Magyarországon. És csak megfelelő ruházat kérdése és máris nem fázik az ember
helloizland nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
Eyjafjallajökull, gejzír, Izland, tűzhányó, Vulkán, vulkánok

« - | - »


Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva



A pontos idő 17:38 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.