Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Európa > Dél-Európa > Spanyolország
Regisztráció Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés


 
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Prev Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Next
Régi 2011-03-26, 08:22   #11 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-08-10
Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
Gabriel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Köszönöm a sok választ.
Ezek szerint, mint mindenhol itt is igaz, hogy semmi sincs ingyen.
Annál jobban meg semmit nem utálnék, mint egy jó helyen keretek közé szorítva nyaralni.

Átverés az ingyen Tenerife. Nekem legalábbis.
Gabriel nem elérhető   Válaszol idézettel
 

Címkék
átverés, ingyen, ingyen szállás, ingyen Tenerife, ingyen utazás, Kanári-szigetek, MLM, RCI, Spanyolország, Tenerife, Time sharing, Üdülési jog



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva



A pontos idő 17:39 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.