| Utazás Fórum |
|
|
#11 (permalink) |
|
Új tag
Csatlakozott: 10-08-10
Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0 ![]() |
Köszönöm a sok választ.
Ezek szerint, mint mindenhol itt is igaz, hogy semmi sincs ingyen. Annál jobban meg semmit nem utálnék, mint egy jó helyen keretek közé szorítva nyaralni. Átverés az ingyen Tenerife. Nekem legalábbis. |
|
|
|
| Címkék |
| átverés, ingyen, ingyen szállás, ingyen Tenerife, ingyen utazás, Kanári-szigetek, MLM, RCI, Spanyolország, Tenerife, Time sharing, Üdülési jog |
| Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató) | |
|
|