Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Utazás a gyakorlatban > Szálláskeresés
Regisztráció Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés


Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Régi 2011-01-09, 00:34   #1 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-01-09
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Eszter a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Balneo Hotel - Zsóry-fürdő

19.800ft/2fő/3nap a 4*os wellness hotelben… Én sem hittem el az ajánlatot, de múlt héten voltunk és valóban ennyiért, szerintem nem érdemes kihagyni, ennél akkor is több pénz elment volna 3 nap alatt ha otthonmaradtunk volna… www.akcioswellness.com mi itt találtuk meg annak idején az akciót, most még él a kedvezmény de nem tudom meddig. Balneo Hotel**** a szálloda neve, gyönyörű! Én személy szerint a belföldi üdüléseket preferálom, főleg amíg ilyen ajánlatokat lehet találni, mert hiába mondják, hogy külföldön már olcsóbban lehet nyaralni, azért nem hiszem, hogy ez Magyarországon kívül bárhol 20.000 ft-ért elérhető. Ha tudtok hasonló akcióról szívesen fogadom az ajánlatokat, de hogy ez kihagyhatatlan az biztos  Jó pihenést!
Eszter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-01, 20:50   #2 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 11-01-07
Összes hozzászólás: 51
Hírnév szint: 14
keri már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.keri már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.keri már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.keri már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szia Eszter !
Örömmel olvastam a beszámolód,mi hónap végén készülünk a Balneo-ba.A képek alapján naon tetszett,de így még biztosabbnak tűnik :-)
Beszámolok majd én is,mi hogyan éreztük magunkat.
Igen,most már itthon is lehet találni színvonalas hoteleket megfizethető áron.És ez szimpatikus nekünk is.Bár, egyáltalán nem vetjük meg az egzotikumokat sem :-)))) De ha utazás,mondhatom,szinte " minden evő " vagyok :-)
Üdv!
keri nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Válaszol

Címkék
hotel, Mezőkövesd, wellness, zsóry-fürdő



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva



A pontos idő 16:04 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.