Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Az utazás célja > Tanulás és munkavállalás
Regisztráció Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés


 
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Prev Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Next
Régi 2011-11-24, 17:16   #11 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-08-10
Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
Gabriel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Most már komolyan kezd érdekelni, hogy mi áll ennek az önkéntes munka Afrikában dolog mögött! Túl sokan és túl egysíkúan hirdetitek itt. Pénzt kaptok a beszervezettek után? Vagy az egész csak valami átverésszerű izé?
Ne mondjátok nekem, hogy merő jófejségből toboroztok, mert akkor nem mindenki a saját maga elérhetőségeit nyomná.
Kicsit utánaolvasva a neten azért megtalálni az árnyoldalakat is. Európában kell szórólapozni és egyéb alja munkát végezni gyakorlatilag ingyen (képzés címén), aztán jutalomból a végén van egy kevés Afrika, de valaki Európából keresni magát gennyesre rajta.
Gabriel nem elérhető   Válaszol idézettel
 

Címkék
Afrika, India, Kína, Közép-Amerika, munka, önkéntes munka, önkéntesség



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva


Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
California munka szobafestoknek !! alfalfa73 Tanulás és munkavállalás 0 2011-02-12 21:01


A pontos idő 17:39 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.