| Utazás Fórum |
|
|
#11 (permalink) |
|
Új tag
Csatlakozott: 10-08-10
Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0 ![]() |
Most már komolyan kezd érdekelni, hogy mi áll ennek az önkéntes munka Afrikában dolog mögött! Túl sokan és túl egysíkúan hirdetitek itt. Pénzt kaptok a beszervezettek után? Vagy az egész csak valami átverésszerű izé?
Ne mondjátok nekem, hogy merő jófejségből toboroztok, mert akkor nem mindenki a saját maga elérhetőségeit nyomná. Kicsit utánaolvasva a neten azért megtalálni az árnyoldalakat is. Európában kell szórólapozni és egyéb alja munkát végezni gyakorlatilag ingyen (képzés címén), aztán jutalomból a végén van egy kevés Afrika, de valaki Európából keresni magát gennyesre rajta. |
|
|
|
| Címkék |
| Afrika, India, Kína, Közép-Amerika, munka, önkéntes munka, önkéntesség |
| Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató) | |
|
|
Hasonló témák
|
||||
| Téma | Téma szerzője | Fórum | Válaszok | Utolsó hozzászólás |
| California munka szobafestoknek !! | alfalfa73 | Tanulás és munkavállalás | 0 | 2011-02-12 21:01 |