| Utazás Fórum |
|
|
|
|
#2 (permalink) | |
|
Új tag
|
Idézet:
És azért teszem fel fórumokra, mert -tapasztalatból-, a fizetett hirdetések között nem nagyon keresgélnek azok, akik kalandra vágynak, utaznának és bevállalnak 1-2 évet az életükből önkénteskedésre. Mielőtt kimentem volna Indiába, én is egy ilyen fórumok találtam rá.. Természetesen semmi köze az agymosott csoportosulásokhoz, sőt még magasabb helyre sem kerülök általa, mint egy MLM-ben. ![]() Bocsi, ha zavart, valóban elég lett volna egy is. Azért remélem aki keres, az megtalálja benne....
|
|
|
|
|
| Hirdetések |
|
|
#4 (permalink) |
|
Új tag
Csatlakozott: 12-01-14
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0 ![]() |
Szeretnél külföldön élni, dolgozni és tanulni?
Szeretnél elmenni önkéntesnek Afrikába? Szeretnél segíteni másokon? Szereted a kihívásokat? Szeretnél új dolgokat, embereket és kultúrákat megismerni? Szeretnél nyelveket tanulni? Szeretnél kalandozni a világban? Szeretnél új életet kezdeni? Ha igen, akkor gyere Te is Dániába önkéntesnek! Több program közül is választhatsz, és, amennyiben sikeresen elvégzed valamelyiket, akkor lehetőséged nyílik Afrikába utazni és segíteni az ott élő embereknek. ![]() ![]() A programba csak 18 éven felüliek jelentkezhetnek, de a részvétel nem iskolai végzettséghez kötött. A választott program elvégzése után diploma szerezhető. Jelenleg én is egy ilyen programban veszek részt, szóval amennyiben érdekel ez a lehetőség, a makechange@drh-holsted.org ímélcímre írj, hogy fel tudjam Veled venni a kapcsolatot és tájékoztathassalak a részletekről! |
|
|
|
![]() |
| Címkék |
| Afrika, India, Kína, Közép-Amerika, munka, önkéntes munka, önkéntesség |
| Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató) | |
|
|
Hasonló témák
|
||||
| Téma | Téma szerzője | Fórum | Válaszok | Utolsó hozzászólás |
| California munka szobafestoknek !! | alfalfa73 | Tanulás és munkavállalás | 0 | 2011-02-12 21:01 |