Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Az utazás célja > Tanulás és munkavállalás
Regisztráció Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés


Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Régi 2012-01-14, 18:15   #1 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-08-10
Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
Gabriel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nektek ez miért jó? Mert olyan sokan és olyan egyformán toboroztok, hogy az egész biztos nem jófejségből teszitek?

Ez valami szekta, vagy MLM? Mert mást nem tudok elképzelni.
Gabriel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-01-14, 18:22   #2 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-01-11
Hely: Norvégia - India, Afrika
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
drh-norway a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül drh-norway részére
Smile

Idézet:
Gabriel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nektek ez miért jó? Mert olyan sokan és olyan egyformán toboroztok, hogy az egész biztos nem jófejségből teszitek?

Ez valami szekta, vagy MLM? Mert mást nem tudok elképzelni.
Ez egy, és u.az a szervezet. Véletlen osztottam meg 2-szer egy helyen.
És azért teszem fel fórumokra, mert -tapasztalatból-, a fizetett hirdetések között nem nagyon keresgélnek azok, akik kalandra vágynak, utaznának és bevállalnak 1-2 évet az életükből önkénteskedésre.
Mielőtt kimentem volna Indiába, én is egy ilyen fórumok találtam rá..

Természetesen semmi köze az agymosott csoportosulásokhoz, sőt még magasabb helyre sem kerülök általa, mint egy MLM-ben.
Bocsi, ha zavart, valóban elég lett volna egy is.

Azért remélem aki keres, az megtalálja benne....
drh-norway nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2012-01-14, 18:29   #3 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-01-11
Hely: Norvégia - India, Afrika
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
drh-norway a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül drh-norway részére
Alapbeállítás

igazad van.. most látom, hogy az oldal tele van a testvériskolák hirdetéseivel is.
Legközelebb feltérképezem a helyet.
drh-norway nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-01-16, 15:32   #4 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-01-14
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Sango a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Önkéntes munka és tanulási lehetőség Dániában és Afrikában

Szeretnél külföldön élni, dolgozni és tanulni?
Szeretnél elmenni önkéntesnek Afrikába?
Szeretnél segíteni másokon?
Szereted a kihívásokat?
Szeretnél új dolgokat, embereket és kultúrákat megismerni?
Szeretnél nyelveket tanulni?
Szeretnél kalandozni a világban?
Szeretnél új életet kezdeni?
Ha igen, akkor gyere Te is Dániába önkéntesnek! Több program közül is választhatsz, és, amennyiben sikeresen elvégzed valamelyiket, akkor lehetőséged nyílik Afrikába utazni és segíteni az ott élő embereknek.
A programba csak 18 éven felüliek jelentkezhetnek, de a részvétel nem iskolai végzettséghez kötött. A választott program elvégzése után diploma szerezhető.
Jelenleg én is egy ilyen programban veszek részt, szóval amennyiben érdekel ez a lehetőség, a makechange@drh-holsted.org ímélcímre írj, hogy fel tudjam Veled venni a kapcsolatot és tájékoztathassalak a részletekről!
Sango nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
Afrika, India, Kína, Közép-Amerika, munka, önkéntes munka, önkéntesség



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva


Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
California munka szobafestoknek !! alfalfa73 Tanulás és munkavállalás 0 2011-02-12 21:01


A pontos idő 17:38 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.