Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-11-05, 07:14   #9 (permalink)
Ian
Új tag
 
Ian logója
 
Csatlakozott: 10-10-16
Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
Ian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Ian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok!
Pár kiegészítés és gondolat az én szemszögemből, ehhez a topichoz...
Valóban az E75-s úton kell végigmenni Görögország felé. Jó pár éven keresztül én is az utazási irodás utakat (repülős) favorizáltam Görögországban, de az idei év után már inkább az egyéni szervezést fogom előtérbe helyezni. Az igaz, hogy 1 nap mire Athénig lejut az ember, de onnantól kezdve csak előnye van a saját járműnek. Mindent összevetve, szerintem olcsóbb így a nyaralás, mintha irodán keresztül menne az ember. Persze, kell hozzá némi talpraesettség és/vagy nyelvismeret, mert enélkül bizony kicsit nehéz lesz kint boldogulni. Még Rodosz vonatkozásában is érdemes elgondolkodni, hogy autóval menjetek le...

Ha már Rodosz is szóba került pár hozzászólással előrébb...
A saját tapasztalatom alapján állíthatom, hogy egyáltalán nem drágább, mint a szárazföldi rész. Az utak is kiválóak, a legtöbb települést szilárd úton lehet elérni. Arról nem is beszélve, hogy a látnivalók terén bőven felveszi a versenyt a szárazföldi résszel. Kedvező szállást és jó strandokat is könnyen lehet találni. A környező szigetekre induló kirándulási lehetőségekről nem is beszélve, mint a pár hozzászólással előbb említett Symi.
Üdv
__________________
Rodosz, Kos és Karpathos sziget: http://www.rhodes-kos.com
Ian nem elérhető   Válaszol idézettel