Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2009-11-28, 13:55   #13 (permalink)
Edit
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-03
Összes hozzászólás: 87
Hírnév szint: 15
Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Egyszer voltam ott, úgy emlékszem 8 napig. Erre sajnos nem emlékszem, mert sokat variáltunk. Én betegen indultam, de szerencsére gyorsan rendbe jöttem. Viszont kint szépen sorban lebetegedett. Napszúrás, hányás, láz, minden amit el tudsz képzelni. Ezért előbb hazajöttünk a tervezettnél.

A közben eső időszakban túráztunk a Durmitor Nemzeti Parkban és a Biogradi Nemzeti Parkban, fürödtünk és hajókáztunk a Skodra tóban. Megnéztük Sveti Stefant, Kotort és Cetinjét, és természetesen fürödtünk a tengerben.

És akkor a legkedvesebb élményem, ami miatt nagyon kedves, és barátságos országnak tartom, és bátran ajánlom mindenkinek Montenegrót:

Mi vad kempingezni vagy kempingezni akartunk, hogy spóroljunk az egyébként is olcsó szállás költségen. Egyik este valahol a Skodra tó környékén nagyon nem találtunk alkalmas sátorhelyet, és kempinget sem. Este 1 felé már kezdtünk kétségbe esni, hogy mi lesz velünk, mert a sötét csak nehezített a helyzeten, amikor megláttunk egy plakátot, ami egy kempinget hirdetett. Odamentünk, de nem kemping volt, hanem egy 4 vagy 5 csillagos apartmanház, étterem. A parkolóban már gyanús volt a helyzet hogy csupa luxus autó áll ott, sátor meg egy sem, de ha már itt vagyunk, legalább megkérdezzük. Hozzá tenném, hogy pár nap vadkempingezés után már kicsit koszos, és büdös az ember, ennek ellenére felajánlották, hogy verjük fel a sátrat, a szálloda udvarán. Elég vicces látvány volt. Nem kértek egy fillért sem, így cserében beültünk inni egy pohár italt, hogy valamennyit keressenek rajtunk. Ez egy zenés, puccos hely volt, ahol 2 dl almalé 12 Euro volt, de senki nem nézett ki bennünket. A tulaj odaült mellénk, beszélgettünk, és meghívott minket egy körre. Aztán miután bezárt a hely, kinyitották nekünk az uszodát, hogy fürödjünk le, és a biztonsági őrök meghívtak minket vacsorára a szendvicseikből. Mindezt teljesen ingyen.

Én eddig nem sok ilyen vendéglátó és barátságos emberrel találkoztam, pedig elég sokat utazunk.
Edit nem elérhető   Válaszol idézettel