Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-12-20, 12:53   #8 (permalink)
almart
Új tag
 
Csatlakozott: 10-12-19
Hely: Szlovakia
Összes hozzászólás: 9
Hírnév szint: 0
almart már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.almart már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Nemetorszag

Sziasztok!

Mi 2 eve nyaraltunk Nemetorszagban,a Boden-to mellett. Gyonyoru volt,szerintem az egyik legszebb nyaralas volt.
Uhldingenben volt a szallasunk,ott helyben talalhato egy skanzenszeruseg,toben,colopokre epult korabeli hazak.Nagyon hangulatos,mi egy delelott neztuk meg,idegenvezetessel kb. 1 ora,de ha vki nem igenyli az idegenvezetot,akkor szoloban is boklaszhat,nezelodhet.
Jartunk Affenberg Salemben,ez egy majompark,Ravensburgban a Minimundusban-bar ez kihagyhato lett volna igy utolag,mert elegge szegenyes a felhozatal. Insel Mainau a viragsziget a toban gyonyoru,a kilatas,panorama szinten,erre egy delutant erdemes szanni. Mi atmentunk Svajcba is,kozel van a Rajna-vizeses es Conny Land Europa legszebb delfin lagunaja. Csodaszep varoskak a toban felszigeten elterulo Lindau,de ami igazan varazslatos az Meersburg. A legszebb varoska amit valaha lattam,olyan fantasztikus hangulata van,hogy az ember legszivesebben minden zegzugot lefenykepezne,megorokitene. Kozben a fejunk felett rendszeresen repkedtek a zeppelinek....
Jartunk a Fekete-erdoben Titiseenel es a Donaueschingenben a Duna-forrasnal. Ami azert is kulonosen erdekes volt szamunkra,mert a Duna mellett elunk. Nem gondoltuk volna,hogy a Duna valojaban egy templomkert kutjabol ered.
Nekunk nagyon tetszett Nemetorszag,azota tobb forumon sokaknak ajanlottam,mert igen,nem ismert-meltanytalanul. Mi szivesen visszaternenk ide,de szemezgetek a tengerparttal is...
Nehany kep izelitoul:
Csatolt kicsinyítések
nemetorszag-altalaban-dscn1282.jpg   nemetorszag-altalaban-dscn1413.jpg  
Csatolt képek
      
almart nem elérhető   Válaszol idézettel