Téma: New York
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-07-14, 12:54   #14 (permalink)
Verochan
Új tag
 
Csatlakozott: 11-07-14
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Verochan a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok, Jelenleg Amszterdamban élek de szeretnék mondjuk egy hónapra az USA-ba menni. New York mindenképp az egyik célállomás bár úgy tervezem töltenék kis időt Floridában, Kaliforniában, magyarul kicsit szétnéznék mert nem igen van semmi képem Amerikáról. Egy pillanatra az is megfordult a fejemben, hogy kint maradok de mindenfélét hallok. Például a gazdasági válság miatt kint most szinte lehetetlen a helyzet. No persze úgy tudtam munkavállalási engedélyt se kapok, de most itt-ott azt olvasom ez lehetséges? Azt gondoltam a kinti magyarok feketén dolgoznak. Van egy magam fajta magyarnak kint esélye vagy csak a bujkálás és a fekete munka várna? Az amerikai körutam is nagy szervezést fog igényelni, a szálláskeresés lesz a rémálom. Hál Istennek legalább angolul beszélek, mert Londonban is éltem egy ideig. Ha valakinek van kedve írni arról hogyan él kint, hogyan dolgozik, mik a tapasztalatai, szívesen felvenném vele a kapcsolatot. Esetleg ha valakit érdekel az Amszterdami élet magyar szemmel, mesélhetek róla.
Verochan nem elérhető   Válaszol idézettel