Téma: Belgium topik
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-08-04, 17:01   #9 (permalink)
Artemis
Új tag
 
Csatlakozott: 11-08-04
Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
Artemis már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Artemis már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Csatlakoznék az utolsóhoz. Belgiumban nekem is a Waterloo-i kirándulás tetszett a legjobban.AZ hogy "Brugge (Bruges) említésre méltó" egy kicsit lekezelőnek találom. Sztem az ország legszebb városkája. Leuven annyira nem fogott meg. Pár óra elég volt belőle. Brüsszel nagyon tetszett és Antwerpen is.Ez utóbbiban egy kicsit lehangoló volt, hogy az összehordott szemét ott díszeleg az utca közepén, valami kukaelszállítási díjak kikerülése miatt, de mindent összevetve nagyon szép város. Asszem évente egyszer van ott valami hajós felvonulás a Schelde-n, amikor mindenféle történelmi hajókkal (vitorlások stb) mennek végig a folyón. Sajnos azt már nem tudtam megvárni de érdekes lehet. Ja és a Rubens-ház. Hááát, ha már ott vagy akkor nézd meg de nem okozott maradandót.
Brüsszelben viszont én személy szerint nem ennék az éttermek utcájában. Az összes (nem belga) pincér kint állt az utcán és az orrát túrta (sajna szó szerint) elég kiábrándító volt.
A sörük nekem nem ízlik, maradok a németeknél A sült krumplijuk viszont isteni!!! De hát ugye ízlések - pofonok.
Artemis nem elérhető   Válaszol idézettel