Téma: Araamu Travel
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-04-18, 13:43   #3 (permalink)
gretuska
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-17
Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
gretuska a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

TheGoran,
Én a maldív fórumot szoktam nézegetni, ott a bodiZ felhasználó nem is titkolja, hogy az araamutól lenne kérdés miért engedik, amikor több hozzászólásban is saját magát reklámozza?
Én régóta nézelődök a maldív fórumon, mert készülünk oda, barinőm is ott tudakolózott volna ott erről arról, de amint felment tanácsért a fórumra, a bodiZ máris írt neki privibe levelet, kérte, hogy hadd adjon már ajánlatot neki, mert hogy úgyis ő lesz a legolcsóbb. Ráadásul a többi irodáról, akiktől kapott bnőm ajánlatokat, egyfolytában rosszakat mondott, meg az ő ajánatukat akarta kiszedni állandóan, hogy alájuk tudjon menni árban (nem adta oda bnőm neki persze egyiket sem, de árban sem volt a legjobb) Mondanom sem kell, hogy nem velük mentek barinőmék, de ez nem az áron múlott náluk... :-D
Nézem korábbi hozzászólásait a maldívon, nemrég az egyik fórumozóval még azon vitatkozott, hogy járt-e már külföldön, a maldívon, most meg weboldalukon hirtelen 15 év tapasztalat jött össze 35 országgal... no comment
Persze lehet, hogy csak az én cselszövős női eszem látja így ezt és nincs is ebben semmi "csúsztatás".
gretuska nem elérhető   Válaszol idézettel