Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-04-19, 16:14   #14 (permalink)
Thommyboy
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-19
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Thommyboy a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
borla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sajnos, én már a telefonszámukon sem tudtam felvenni a kapcsolatot a Tengerszint Kft-vel, amikor 2012. 03. 27-én próbálkoztam 9 hónap várakozás után. 58000 Ft-ot fizettettek be velünk. Kérem, hogy ha ismeri az elérhetőségüket, ismertesse velem, vagy elindítottak jogi lépéseket, akkor szeretnék csatlakozni.
Kedveseim!
A Tengerszint KFT egy nagy átverés! Nekem elhihetitek!
2011.06. hónap,ekkor voltunk egy üdülési jogokat értékesítő bemutató,tájékoztató akármilyen előadáson. Megnyertük az "Ingyenes" utazást Tenerifére (érdekes módon),pont mi! A nagy felbuzdulásomban azonnal be is fizettem az 58000Ft-os regisztrációs díjat. Ezt nem kellett volna!!! 2012.04.19.-én kaptam egy ajánlott levelet,feladó Tengerszint KFT. A következő áll a levélben. Április 30.-áig fizessek be 49500Ft/fő azaz 99000 Ft-ot rózsaszín utalványon reptéri illeték címén, valamint töltsem ki a jelentkezési lapot és a kérdőívet! A következő kérdésekre válaszoljakcsaládi állapot mi és hány éve,mennyi a család összzes éves bevétele (3.5 milliónál kezdődik), van e autóm lízinges vagy saját,tipusa,van e bankkártyám és milyen? Könyörgöm mi közük hozzá? Tehát befizetek(újra),visszaküldöm és ezek után majd ŐK közlik mikor és honnan indul a repülő,átszállás...stb,de az is lehet,hogy nem! A félpanziós ellátást ha kérem +58000-et fizessek be.
Maga az eljárás és a bizonytalanság ami elkeserít! Az ingyenes utazás így indulásból benne lenne 215000 Ft-ba és még nem is bízom benne,hogy valami is lesz belőle,az előző kommenteket olvasva! Na ennyit a nyaralásról!
Ja igen a telefont valóban nem veszi fel senki!??
Üdv minden kedves és kedvetlen átvertnek!!!
Thommyboy nem elérhető   Válaszol idézettel