Téma: Araamu Travel
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-05-09, 10:59   #13 (permalink)
gretuska
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-17
Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
gretuska a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

bodizka, az etikáról:
"Sziasztok!
Csak segítségemet szeretném felajánlani azoknak, akik Maldívra terveznek utazást a jövőben. Több utasunk említette, hogy dícsérnek minket itt a fórumon, ezért arra gondoltam, hogy szívesen válaszok minden kérdésre. Irodánk nevét nem szeretném kiírni, mert nem akarom sem most sem később, hogy reklámnak vegye bárki, aki már esetleg ismer az tudja Illetve ez itt nem a reklám helye lenne, csupán, mivel magam is Maldív rajongó vagyok szívesen segítek.De ha úgy gondoljátok többen is, hogy nem jó a kezdeményezés írjátok be és nem erőltetem a dolgot. "
- Ha nem emlékeznél, akkor ezt Te írtad a maldív fórumon anno: ha szerinted nem gáz, hogy a fórumozóknak írsz rögtön reg. után, fórumon kívül, meg reklámozol, akkor miért tartottad szükségesnek ezt külön kiemelni többször is, amikor bekéredzkedtél a fórumra?

újabb csúsztatás: barátnőm NEM Tőled kért ajánlatot a fórumon, Tőled semmit nem kérdezett már ne is haragudj, hanem írt egy posztot, hogy a fórmuozók mit ajánlanának 5 csillagban. Tudod, ha valaki veszi a fáradtságot, hogy fórumra regel, az infóért megy, a többeiknek meg írnak irodáknak nincs ezzel semmi baj, ha így dolgozol, de akkor ne mutatkozz légyszi már "Robin Hood" szerepben, mert nem túl elegáns

Forgalom:Jorgos, Eurotours, Aeroviva... folytassam? közös pontok megvannak? (több forgalom, mégis eltűntek :-D

Dícsérők: tudod, mikor valaki keresgél a fórumon, akkor belebotlik olyan infókba, mint amilyeneket harzol ír többek között a mauritius fórumon... azért nem teszem ide ki, nehogy ezt is valamiféle ördögi elenetek-kampányolásnak értelmezd, keress rá. Én nagyon érdekesnek találtam őket midnensetre, van belőle bőven

tudod, itt 3-4 levélváltás alatt találkoztam 3-4 csúsztatással, olyan dolgokban, amit 1 másodperc alatt vissza lehet keresni (nem is értem). Sajnálom, hogy minderről ÉN tehetek (szerinted)...

üdv, G
gretuska nem elérhető   Válaszol idézettel