Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2015-01-16, 21:41   #38 (permalink)
dora
Új tag
 
Csatlakozott: 15-01-16
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
dora a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Juan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok !
Igen, jól látjátok ide el lehet jutni szinte nevetséges árakon. én magam nagyon sokszor megfordultam ott munkámból adódóan. Hogy mi a hátulütöje hogy mindez tényleg olcsó legyen? Semmi extra, hacsak az nem akadály hogy Madridba kell eljutnod, ugyanis ezek a járatok innen Madridból indulnak, ill. légy indulásra "majdnem" kész, ami annyit jelent hogy a tervezett indulásod elött kb. 2-3 héttel kell gyorsan döntened és lefoglalnod. Ha sokkal hamarabb foglalod le, akkor kicsit drágább, de még mindig jóval olcsóbb mintha Magyarországon veszed meg ugyanabba a hotelba pl. Mit is jelent ez összegszerüen: Indulás elött 2-3 héttel a szabadon maradt helyeket potom pénzért dobálják utánad, ami annyit jelent hogy 770-850 Euro/fö/1 hét, természetesen All Inclusive ellétéssal 4+-os hotelben. Ehhez már semmi rejtett költség nem jön, tokkal vonóval ennyi. Csak egy Budapest-Madrid repjeggyel kell még számolni. Célszerü a Malév-ot választani, az már 13:00-kor érkezik Madridba, onnan 15:30-kor már indul is a járat Punta Cana-ba.Ismerve a Magyarországi árakat, ahol elhúzzák a mézes madzagot hogy "Már 299.900 Ft- tól. Na igen, ehhez hozzácsapnak reptéri illeték 138.000 stb. stb. aminek a vége 550.000 Ft. Kíváncsiságból egy foglalást végigcsináltam, ennyi lett a vége a 299.900-nak.Ez RABLÁS!!!!
Ha durván 300 Ft-al számítjuk az euro-t, akkor is max. kb. 250-260.000 Ft-ert megkapod ugyanazt. Na ez a nem mindegy!!!!
Ha esetleg valaki szeretné ezt kihasználni, nagyon szívesen segítek. Én itt lakom Spanyolországban itt valahogy egész másképp müködnek dolgok Személyszerint Február végen készülök a dominikai Punta Cana-ba.Nagyon sok ismerösöm utazott már így oda, azóta se gyöznek hálálkodni hogy milyen olcsón nyaraltak egy mesebeli szigeten
Üdv!
Kedves Utastárs,
Szeretném elvinni a családomat egy hosszú évek óta ígért álom utazásra és Dominikára gondoltunk. Van valami ötlet, hogy hogyan tudom ezt elfogadható áron megoldani
Dóra
dora nem elérhető   Válaszol idézettel