Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2015-07-14, 21:17   #13 (permalink)
Carel
Új tag
 
Csatlakozott: 10-08-05
Összes hozzászólás: 13
Hírnév szint: 0
Carel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Most olvastam ezt a cikket:
http://www.investor.hu/news/20150714...acar-uber.html

Kinyílt a zsebemben a bicska ennél a résznél:
"függetlenül a nagy tőkétől a francia cég egy informatikailag gyengébb foglalási rendszerrel rendelkezik."

Az Oszkár egy túlbonyolított szar lett. Lassú a keresője, sokszor teljesen fals találatokat ad. Bármit be lehet állítani, de a lényeg, hogy az alapok használhatóak legyenek nem teljesül.
Az Oszkár egy közel 10 éves technológiával 2 lelkes, de szakmailag tapasztalatlan egyetemista által összetákolt oldal, míg a BlaBlaCar egy profi, letisztult rendszer.
Hatalmas naivság azt gondolni, hogy bizonyos funkciók azért nem elérhetőek, mert nem tudják megoldani. Egyszerűen nem akarják, mert felesleges. Többet veszítenek vele (bonyolult lesz a rendszer), mint amennyit nyernek.

Milyen már így 2015-ben, hogy ha valakinek a saját gépén rossz a dátum, akkor a rendszer teljesen szétesik tőle?
Az Oszkár jelenlegi rendszerét kukázni kellene és egy újat húzni a helyébe!

A 85-90%-os piaci részesedést nem tudom honnan veszik, de tuti kamu. BlaBla-t használom mostanában tuti csak nekik megvan az Oszkár részesedésének legalább a fele. Nemzetközi viszonylatban tán még meg is előzi.

Abban azonban biztos vagyok, hogy ha nem történik gyökeres fordulat, akkor 5 éven belül az Oszkár 10% alatt lesz!
Carel nem elérhető   Válaszol idézettel