Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-04-14, 17:08   #7 (permalink)
traveller
Szenior tag
 
Csatlakozott: 09-10-10
Összes hozzászólás: 339
Hírnév szint: 15
traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Kitty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kicsit most már kezdem unni hogy reggel óta bármelyik fórumot olvasom mindenhova be*a ezt a wizz air-es felhívást, csak azzal a különbséggel hogy délelőtt óta felmentek az árak??? dél körül még más ár volt írva. nézd csak ezt írták máshol most melyik az igaz? gyenge a marketing... melyik ügynökségnek dolgozol?
Semelyiknek!

Ha visszaolvasol a fórumban, akkor a fapados társaságok honlapjain kívül semmit sem linkelten és nem ajánlottam em közvetítő céget, sem utazási irodát.

Egyszerűen azért írtam a Wizz-t, mert Budapestről fapadosként tudtommal csak ők repülnek milánóba és a többi légitársaság értelemszerűen jóval drágább.

Van azonban alternatíva, pl. Pozsonyból lehet RyanAir géppel menni és az is kihozható 34 euróból, ami még mindig 10000 Ft alatt van. Oda-vissza, merthogy én olyan árakat írtam.

Amúgy, mint minden fapadosnál ezeknél is figyelni kell, hogy egy csomó plusz költsége lehet az embernek abból, ha nem úgy foglal, ahogy a légitársaságoknál a legkedvezőbb. Ha valaki utalással fizet az kicsit többe kerül...

Szívesen segítek ilyen téren bárkinek. Mire érdemes figyelni...

Én alapvetően nagyon szeretem a fapadosokat, mert szeretek úgy utazni, hogy kihasználom a kedvező lehetőségeket. Most például bennem fel sem merül Milánó, mint uticél, aztán lehet én is ott kötök ki egy hosszúhétvégére.

Bocs, ha reklémszagúnak tűnt, amit írtam, de én csak segíteni akartam.
traveller nem elérhető   Válaszol idézettel