Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-04-27, 13:58   #13 (permalink)
traveller
Szenior tag
 
Csatlakozott: 09-10-10
Összes hozzászólás: 339
Hírnév szint: 15
traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Budapest - Brescia

Lufthansa egyrészt nem a legolcsóbb, másrészt nem repül közvetlenül innen Olaszországba. Ráadásul nem is repül egyenesen Brescia repülőterére, hanem csak Veronába, ami még 60km onnan. Ez nem olyan sok, szóval ha az átszállás nem gond, akkor tudtok Lufthansa-val menni.
Érdemes nézegetni a Lufthansa.com-ot és eldönteni pontosan mikor akartok menni. Mint mostanában minden légitársaságnál itt is nagy különbségek vannak az árban. Ahogy néztem július környékén még 40-50000 Ft között ki lehet hozni egy főre oda-vissza.
Lehet azzal is variálni, hogy odafele Frankfurtban szálltok át, visszafele Münchenben.

Brescia repülőterére talán csak a Ryanair ami repül és szóba kerül, de ott is át kellene szállni, méghozzá nem Németországban. Biztos kihozható olcsóbbra, mint a Lufthansa, de ez már nekem is kicsit macerás. Ha van időd, akkor mindenesetre járj utána. Ha kell segítség szólj és megnézem jobban.

Van még egy opció és bevallom én ezt favorizálnám, mégpedig Bergamo repülőtere és a Wizz Air. Ez a repülőtér 50km-en belül van Brescia központjából és olcsó a jegy, ráadásul közvetlen járat Budapestről. Van még időpont, ami 10000 Ft alatt kihozható oda-vissza, de maximum 20 körül akkor is megússzátok, ha nem jó bármikor.

Egyébként nagyjából mikor mennétek, mert ez nem mindegy?
traveller nem elérhető   Válaszol idézettel