Téma: Olasz utazás
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-04-27, 16:08   #9 (permalink)
sorszan
Tag
 
Csatlakozott: 09-11-24
Összes hozzászólás: 51
Hírnév szint: 15
sorszan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.sorszan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Hiccs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Örültem ennek a topicnak Az én kedvenc országom is Olasz... imádom én is az embereket, azt a temperamentumot, mindeeeent!
Mi a barátokkal a legjobbakat buliztuk ott.
Én egy régi szerelmemet milánóban ismertem meg... Ő is magyar, csak kint dolgozott. Az egyik legszebb élményem, hogy a haza utazásom előtt egy nappal meglepett egy Milánói ebéddel sétával egybekötve, azután hazajött, és együtt maradtunk. Azóta már mindkettőnknek más van, de ezért IS imádom olaszt!
És kicsit fura, mert idén nyáron ugyan azzal a társasággal megyünk olaszországba, mint anno. Csak most Bresciaba. Sajnos idén én szervezem, szóval azt sem tudom mit hogyan csináljak.
Nyilván az a legegyszerűbb hogyha egy utazásirodának kiadod hogy szervezzék meg, de az sokszor drágábbra jön ki. Ha rám hallgatsz akkor még van időd és a másik topikban írtad hogy regeltél a Lufthansa hírlevelére várj egy kicsit biztos küldenek valami ajánlatot, de ha biztosra akarsz menni akkor, biztos másnál is van ilyen szolgáltatás...
sorszan nem elérhető   Válaszol idézettel