Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2019-06-14, 07:55   #21 (permalink)
Margit
Új tag
 
Csatlakozott: 19-06-09
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Margit a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Vigyázzatok a Kárpáteurópa utazási irodával,mert nagyon csúnyán átver, akit tud.
Most jöttünk haza Romániából.Senkinek nem ajánlom,hogy velük utazzon!
Ez egy 2010-es beírás, de sajnos 9 év után is érvényes.
A Csíksomlyói pünkösdi búcsúra busszal történt utazással kapcsolatosan van mit reklamálni.
Először is az idegenvezető, Németh Endre által nyújtott szolgáltatás minősíthetetlen volt. Beszálltunk a buszba, egy jó reggelt köszönés még megvolt, majd szinte végig síri csent. Elmondta, hogy ő végigjárta Erdély minden szegletét, ha kérdésünk van, kérdezzünk. Szinte végig aludta az utat. Sajnálom, hogy nem fotóztam le, mennyit aludt ez az ember az úton.
Kolozsvár főterének és a Mátyás szobor ismertetése kimerült abban, hogy az idegenvezető a főtéren vásárolt egy korsó sört magának és megállapította „jó sört adnak”.A Bánffy kastély udvarán álltunk, mert esett az eső. Itt már nem bírtam ki, kérdeztem. Hisz azt mondta, kérdezzünk, ha érdekel bennünket valami.
Erről a kastélyról mit lehet tudni?
Válasz: Ez a Bánffy palota. Barokk stílus.
Ennyi.
Hazafelé úton hátraült egy üres helyre, a második sofőr ült elöl és ő terelgetett bennünket, hogy egy egy megállás esetén mikor indul tovább a busz.
Nagyon sokat tudnék írni, elsősorban a minősíthetetlen idegenvezető miatt, egyes vendégek minősíthetetlen szállása miatt, a meghirdetett, de elmaradt táncház miatt.
Margit nem elérhető   Válaszol idézettel