Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-05-26, 12:25   #82 (permalink)
szigetan
Új tag
 
Csatlakozott: 09-11-03
Összes hozzászólás: 23
Hírnév szint: 0
szigetan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.szigetan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
tramcrash eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Igazából a Lufthansa is beleillik a fapados kategóriába AKKOR ha a bizonyos akciókat nézzük,vagy kedvezményeket. Szóval van amikor olcsón adják a jegyeket de mégsem fapados.

Kerike: De jó dolga van egyeseknek hogy Business Class-on utazhat. Nézegettem a repülőjegyeket nem csak a fapadosoknál de a rendes társaságoknál is. Elég sok jó akci van. Lufthansanál pl Május 31-ig lehet nagyon kedvezményesen business jegyeket vásárolni a nyári időszakra, vagyis július 1- és augusztus 31 között lehet vele utazni. Ezt azért írtam példának mert lehet hogy téged érdekel:P

sorszan: Het 12 járat indul Milánóba. Napi kettő ha jól tudom,de vasárnap csak 1. Egész jól meg van oldva mert reggel is meg este is indul járat. Amúgy az oldalukon itt mindent megtalálsz.
És ugy vannak igazitva a járatok, hogy a buszokkkal a reptérről mindenfele a legkényelmesebben lehessen utazni, jól összevannak hangolva. Szerintem megéri őket választani mert nem sokkal többe kerül a fapadosnál és mégis sokkal minőségibb! A lufthansa italián nekem meg olyan érzésem volt mintha már odaértem volna pedig még alighogy felszálltunk Aki business classon utazik annak meg vagy a cég fizeti vagy nemnagyon nézi az árát bár ha 200ezer forintot sporolhat az ember azt azért nem lehet figyelmen kivül hagyni...
szigetan nem elérhető   Válaszol idézettel