Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Kötetlen > Csevegés


Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Régi 2010-08-07, 13:51   #1 (permalink)
Tag
 
CubaFiesta logója
 
Csatlakozott: 09-10-04
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 68
Hírnév szint: 15
CubaFiesta már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.CubaFiesta már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül CubaFiesta részére
Alapbeállítás Hol töltöd a szilvesztert az idén?

Lehet, hogy korainak tűnik, de sokak már most elkezdték kiszemelni a következő helyszínt.

Hol és milyen buli lesz, amit biztosan nem hagysz ki?

Egyáltalán itthon vagy külföldön?

Party, hotel, utca, vagy extrém ötleted van?

CubaFiesta
__________________
Kuba::Kubainfo :: Kubai hotelek
CubaFiesta nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-09-09, 13:35   #2 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 15
KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Hm.. kicsit tényleg korai, de valóban nem árt rajta már most gondolkodni, főleg, ha jó nagy bulit akar az ember szervezni
KeriKe nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-09-09, 16:11   #3 (permalink)
Tag
 
CubaFiesta logója
 
Csatlakozott: 09-10-04
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 68
Hírnév szint: 15
CubaFiesta már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.CubaFiesta már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül CubaFiesta részére
Alapbeállítás

Idézet:
KeriKe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hm.. kicsit tényleg korai, de valóban nem árt rajta már most gondolkodni, főleg, ha jó nagy bulit akar az ember szervezni
Annyira már nem is korai, ha azt vesszük alapul, hogy van olyan szálloda Kubában, ahol már csak az utolsó szabad helyek foglalhatók.

Nálunk is vannak már foglalások, ezenkívül néhányan már a tervezés közepén járnak. Szóval, megéri idejében gondolkodni


CubaFiesta
__________________
Kuba::Kubainfo :: Kubai hotelek
CubaFiesta nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-10-06, 12:35   #4 (permalink)
Tag
 
bokker logója
 
Csatlakozott: 10-04-14
Összes hozzászólás: 48
Hírnév szint: 0
bokker már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.bokker már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Én őszintén szólva nem vagyok nagy szilveszterünneplő. Ha adódik valami jó házibuli, akkor oda szívesen elmegyek, de nem annyira a szilveszter miatt, mint a társaság miatt. De én nagyon szívesen töltöm otthon is az év utolsó estéjét, az is tud különleges lenni, ha teszünk azért, hogy különleges legyen. Meg persze attól se esek depresszióba, ha átalszom a nagy hacacárét..
bokker nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-30, 12:53   #5 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-11-24
Összes hozzászólás: 58
Hírnév szint: 15
tramcrash már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tramcrash már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Én valószínűleg otthon, esetleg valami szolidabb házibuliban. Engem taszít ami ilyenkor az utcákon meg a szórakozóhelyeken megy, meg az egész szilveszteri felhajtást sem értem.. én szívesen elutaznék ilyenkor, és kicsit nyugisabb körülmények közt ünnepelnék, mint ami Pesten zajlik ilyenkor..
tramcrash nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-30, 15:12   #6 (permalink)
Szenior tag
 
Csatlakozott: 10-08-12
Összes hozzászólás: 171
Hírnév szint: 14
kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szia tramcrash!

"Én valószínűleg otthon, esetleg valami szolidabb házibuliban. Engem taszít ami ilyenkor az utcákon meg a szórakozóhelyeken megy."Akár én is írhattam volna ezeket a sorokat! Már fiatal koromban sem kedveltem a nagy tömeget, így inkább otthonra szerveztem házibulit a barátainkkal és remek hangulatúra sikeredtek! Ma már inkább kettecskén a párommal köszöntjük az új esztendőt.
kvalcsi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-30, 16:02   #7 (permalink)
Adminisztrátor
 
Csatlakozott: 09-10-01
Összes hozzászólás: 107
Hírnév szint: 10
harzol a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Úgy tűnik nem egy bulizós társaság gyűlt itt össze.
Én sem rajongok a tömegért, utcai, vagy szórakozóhelyen töltött szilveszterekért.

Ennek megfelelően otthon szoktunk szilveszterezni, de azért már volt rá példa, hogy egy sípályán (illetve a szálláson természetesen) ért minket az új év.
Megvan a maga hangulata az 1500 méteren, külvilágtól elzárt helyen, néhány hozzánk hasonló vendég társaságában eltöltött szilveszternek is.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-30, 16:27   #8 (permalink)
Tag
 
bokker logója
 
Csatlakozott: 10-04-14
Összes hozzászólás: 48
Hírnév szint: 0
bokker már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.bokker már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ennek megfelelően otthon szoktunk szilveszterezni, de azért már volt rá példa, hogy egy sípályán (illetve a szálláson természetesen) ért minket az új év.
Megvan a maga hangulata az 1500 méteren, külvilágtól elzárt helyen, néhány hozzánk hasonló vendég társaságában eltöltött szilveszternek is.
Hát azért ez nem egy átlagos szilveszter éjszaka, sőőt nagyon jól hangzik.
bokker nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-30, 17:04   #9 (permalink)
Szenior tag
 
Csatlakozott: 10-08-12
Összes hozzászólás: 171
Hírnév szint: 14
kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szia harzol!

"....de azért már volt rá példa, hogy egy sípályán (illetve a szálláson természetesen) ért minket az új év.
Megvan a maga hangulata az 1500 méteren, külvilágtól elzárt helyen, néhány hozzánk hasonló vendég társaságában eltöltött szilveszternek is."

Ez a mondat viszont a fiam szájából is hangozhatott volna. Többször ünnepelte így az új évet!
kvalcsi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-30, 17:13   #10 (permalink)
Adminisztrátor
 
Csatlakozott: 09-10-01
Összes hozzászólás: 107
Hírnév szint: 10
harzol a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hát nálam azért még sajnos nem egy átlag szilveszter, de azon vagyunk, hogy azzá váljon!
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-02, 14:17   #11 (permalink)
Tag
 
Hiccs logója
 
Csatlakozott: 10-04-27
Összes hozzászólás: 55
Hírnév szint: 14
Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Mi már évek óta gyerekekkel töltjük a Szilvesztert, de most lehetőségünk van kicsit elszakadni, így nagy kutatásban vagyunk De sajnos ünnepek miatt is most nem fér bele egy nagyobb kiadás. Ha valakinek van jó belföldi ötlete, megoszthatná

Addig is mindenkinek kellemes telet
Hiccs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-04, 22:27   #12 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-12-04
Összes hozzászólás: 18
Hírnév szint: 0
Kosko a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Hiccs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mi már évek óta gyerekekkel töltjük a Szilvesztert, de most lehetőségünk van kicsit elszakadni, így nagy kutatásban vagyunk De sajnos ünnepek miatt is most nem fér bele egy nagyobb kiadás. Ha valakinek van jó belföldi ötlete, megoszthatná

Addig is mindenkinek kellemes telet
Milyen jellegű helyet kerestek?
Magánszállás, panzió program nélkül, netán igazi puccos és vacsorás hotel valami bulival?

Vagy nem is a szálláshely a kérdés?
Kosko nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-11, 16:58   #13 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-11-24
Összes hozzászólás: 58
Hírnév szint: 15
tramcrash már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tramcrash már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Na igen, újra felmerül a kérdés, új év, új szilveszter, még jó, hogy odébb van eléggé, így annyira nem kell, hogy fájjon miatta a fejem. Persze most ezt képletesen értettem, de utána nyilván a szó legszorosabb értelmében is átélhetem.
tramcrash nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-14, 09:39   #14 (permalink)
Új tag
 
András logója
 
Csatlakozott: 11-12-14
Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
András már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.András már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Én nagyon remélem, hogy idén is munkával fog telni a szilveszter és azzal, hogy jó vendéglátó módjára a legteljesebb szolgáltatásokat nyújtom a vendégeim felé . Na jó, komolyan még nem sok ötletem van, de vagy melózom idén is, vagy barátaimmal befizetünk valami pub vagy étterem szilveszteri műsorára, esetleg, ha úgy alakulnak a dolgok, elmegyünk valahova belföldön panzióba vagy hotelbe, persze csak akkor ha jó programmal szolgálnak.
__________________
Üdvözlettel, Ács András - Rangadó Fogadó Grill & Rendezvénykert - Zamárdi
András nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
buli, szilveszter



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 
Téma eszközök Keresés ebben a témában
Keresés ebben a témában:

Részletes keresés
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva


Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Hová mész nyaralni az idén? CubaFiesta Csevegés 54 2012-02-15 16:00
Hová mész síelni az idén? CubaFiesta Síelés 30 2012-02-08 12:16


A pontos idő 13:40 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.