| Utazás Fórum |
|
|||||||
|
|
LinkBack | Téma eszközök | Keresés ebben a témában | Megjelenítési módok |
|
|
#1 (permalink) |
|
Új tag
Csatlakozott: 11-04-04
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0 ![]() |
Volt egy hét szabadságom, pihenni vágytam,több belföldi szállodának és panziónak írtam emailt, megírtam, hogy egyedül utazok, kistestű kutyámat (Westi) viszem magammal, mert nincs kire hagyni. Nagy meglepetésemre a legtöbb szálloda arra sem méltatott, hogy válaszoljon, amelyik válaszolt, vagy kutyát nem fogad, vagy 50%-os felárral büntetett, mert egyedül megyek, de kaptam olyan őszinte emailt is, hogy "sajnos Önt nem tudjuk fogadni" (vajon miért?) A kérdésem, miért büntetik a szállodák a szingliket, miért nem fogadnak minket szívesen, aki egyedül él üljön otthon, muszáj valakit vinnem magammal, hogy szóba álljanak velem, hogy elfogadják a foglalásomat, a kutyámat miért nem vihetem magammal???
|
|
|
|
| Címkék |
| kutya, szingli |
| Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató) | |
| Téma eszközök | Keresés ebben a témában |
| Megjelenítési módok | |
|
|
Hasonló témák
|
||||
| Téma | Téma szerzője | Fórum | Válaszok | Utolsó hozzászólás |
| Koszóvóba miért érdemes utazni? | Utazás | Koszovó | 1 | 2011-01-27 11:04 |